Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?

21. 4. 2018
Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?
Zlomené srdce je pěkně bolestivá záležitost a nevěru jen tak někdo odpustit neumí. Přesto ale nemusí být na škodu se o to pokusit. Tyto ženy to dokázaly a prozradily, co jim to přineslo.

Erika: Odpustila jsem, protože jsem udělala to samé

Zjistila jsem, že mě manžel podvádí, úplnou náhodou. Žena, s níž spal, mu poslala textovou zprávu ve chvíli, kdy byl ve sprše. Bylo skoro jedenáct večer, a to mi přišlo zvláštní. Slyšela jsem pípnutí, tak jsem se podívala. Zhluboka jsem se nadechla a přímo se ho zeptala. Nepopíral, řekl, že s ní spí asi půl roku. Nedělala jsem scény, protože jsem si musela přiznat, že jsem manžela asi před třemi lety taky podvedla.

Bylo to sice náhodné, ale nevěra to byla. Přiznala jsem se mu a společně jsme se dohodli, že to zkusíme vyřešit. Chodili jsme asi dva měsíce na párovou terapii, abychom naše manželství vrátili tam, kde bylo. Je to už rok, jsme pořád spolu a chceme být spolu. Odpustila jsem mu a jsem ráda, že jsem to dokázala.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovní stránce to nevypadá nejlíp. I když se snažíte sebevíc, výsledky nepřichází. Vaše sebevědomí je pro šéfa nezdravé, dle něj se nevhodně prosazujete. Hned od pondělí byste měli…

Nejčtenější články

Doporučujeme