Ženy prozradily: Naše největší postelové trapasy

31. 10. 2017
Ženy prozradily: Naše největší postelové trapasy
Každá z nás určitě zažila nějaké to menší čí větší postelové faux pas, za které se dodnes stydí. Abyste se studu alespoň trochu zbavila, přinášíme vám příběhy šesti žen, kterým se při sexu stal slušný trapas. Nejste v tom sama!

ERIKA (44):

"Když jsem byla mladá, nikdy jsem nezažila známost na jednu noc. Po rozvodu jsem dlouhou dobu nechtěla o žádném vztahu ani slyšet, sex mi ale chyběl, a tak jsem se nechala od kamarádek přesvědčit, že bych to měla vyzkoušet. Na jednom večírku se mi opravdu podařilo sbalit muže, který mě vzrušoval, a toužila jsem si ho odvést domů.

Až ve výtahu jsem si ale s hrůzou uvědomila, že jsem s tímto programem nepočítala a v bytě to vypadá jak po výbuchu. V obýváku a v ložnici to ještě šlo, tak jsem ho tam nechala a šla udělat rychlý pořádek do kuchyně, kde zaschlé a skoro plesnivé nádobí přetékalo z dřezu a z podlahy by se rozhodně jíst nedalo. Rychle jsem použité nádobí uklidila zpátky do skříněk a kam se dalo, zametla jsem pod linkou a vrátila se ke svému společníkovi.

Prožili jsme spolu úžasnou noc a on z toho měl asi stejný pocit, protože ještě než jsem se vzbudila, rozhodl se nám připravit snídani. A v kuchyni narazil na spoušť. Když jsem se vzbudila, už byl pryč. V kuchyni na mě čekalo umyté nádobí a vzkaz, že ho těšilo, ale asi se k sobě nehodíme… Kdybych v kuchyni měla místo podlahy písek, už bych v něm měla zavrtanou hlavu!"

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je negativní konstelaci s Merkurem, tudíž vládnou v rodině neklidné chvilky. I tak jste ve stresu kvůli pracovním povinnostem a neumíte se s aktuální situací poprat. Jeden člen…