Ženy už vědí, jak na orgasmus

31. 7. 2001
Ženy už vědí, jak na orgasmus
Ženám, které mají problémy s dosažením orgasmu ( to se nevztahuje na ženy anorgastické, kterých je velmi malé procento a nejsou schopné prožít orgasmus) se blýská na lepší časy.

Ženy už vědí, jak na orgasmus

Ženám, které mají problémy s dosažením orgasmu ( to se nevztahuje na ženy anorgastické, kterých je velmi malé procento a nejsou schopné prožít orgasmus) se blýská na lepší časy. Ve spojených státech je nyní v prodeji speciální krém pod názvem Dream Cream, díky kterému se řadě žen velmi podstatně změnil sexuální život. Tento přípravek se vtírá do genitální oblasti, speciální směs aminokyselin zlepšuje prokrvení  poševní sliznice a klitorisu. Ženy jsou tak daleko vzrušivější, pohlavní akt vnímají mnohem intenzivněji a snadněji dosahují orgasmu.  

I když Dream Cream není zdaleka nejlacinější, na naše poměry by vyšel cca na 2550,- Kč, již nyní si řada Američanek bez něho nedokáže představit svůj sexuální život. Nejenže mohou dosáhnout snadněji orgasmu, ale mizí i ostatní problémy jako je například bolest při pohlavním styku vlivem nedostatečné vlhkosti. Kdy se krém objeví na českých pultech je zatím otázkou, ale již dnes je zřejmé, že i u nás najde mnoho spokojených zákaznic.

Autor: Julie Kociánová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní vstávání je pro vás občas utrpení. Dneska se vám nechce, protože musíte čelit složitým povinnostem a nadřízený požaduje urychlené vyřízení. Snad se z toho nezblázníte, začínáte mít…

Nejčtenější články

Doporučujeme