Ženy v USA touží počít pouze s hollywoodskou hvězdou

1. 8. 2002
Ženy v USA touží počít pouze s hollywoodskou hvězdou
Američanky mají jasno. Za otce svých dětí by rády volily hollywoodského krasavce Matta Damona, který zazářil ve filmu Dobrý Will Hunting. Jejich touha se však v posledních měsících mění doslova v posedlost. Při umělém oplodnění v místních spermobankách žádají stovky žen a dívek, většinou manželek úspěšných podnikatelů, spermie právě tohoto hollywoodského krasavce.

Ženy v USA touží počít pouze s hollywoodskou hvězdou

Klepněte pro větší obrázek Američanky mají jasno. Za otce svých dětí by rády volily hollywoodského krasavce Matta Damona (31), který zazářil ve filmu Dobrý Will Hunting. Jejich touha se však v posledních měsících mění doslova v posedlost. Při umělém oplodnění v místních spermobankách žádají stovky žen a dívek, většinou manželek úspěšných podnikatelů, spermie právě tohoto hollywoodského krasavce. Rozneslo se totiž, že Damon je daroval nejmenovanému zdravotnickému zařízení. Teď jde jen o to kterému. Matky jsou prý ochotny zaplatit za hercovo sperma i sto tisíc dolarů dolarů. Doufají totiž, že jejich dítě bude tak krásné a nadané jako Matt.

I kdyby se rozhodl Damon rozsévat své geny po celých Spojených státech, a to i za tučné honoráře, patrně by nikdy neuspokojil poptávku všech zájemkyň. Potenciální matky se tedy musí probírat dotazníky dárců, aby nalezli alespoň Mattovu náhradu. Každopádně to musí být muž inteligentní a co nejvíce podobný zbožňovanému Damonovi.

Devadesát procent zařízení pro umělé oplodnění však ženám neumožňuje výběr vhodného dárce podle fotografií. O to větší zájem mají potencionální matky o služby Kryogenetické kliniky v Nové Anglii, které je v tomto ohledu výjimkou. Ředitel kliniky John Rizza k tomu podotkl: �Mattovo sperma je dnes nejžádanější. Bohužel ho na skladě nemáme. Od svých pacientek často slýchám, že má neuvěřitelné charisma, je oslnivě krásný a jeho fanynky milují zvuk hercova hlasu. Má chlapecký šarm.�
Rizza však také podotkl, že většinu dárců tvoří jeho kolegové a studenti z fakulty. Rozhodně však nevylučuje, že Matt Damon jednoho dne kliniku navštíví� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, v tomto období si věříte na sto procent a jste sebevědomí. Pracujete na duševním rozvoji a nebojíte se vyzkoušet nové věci. Zkrátka a dobře, jste v pohodové náladě a umíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme