Zeptali jsme se Heleny Vondráčkové

7. 11. 2007
Zeptali jsme se Heleny Vondráčkové
Lucerna se pro mě stala hudební mekkou. Začala jsem v ní svou kariéru a i když jsem tu vystupovala už mnohokrát, pokaždé je to báječný pocit. Tentokrát jsem si pozvala jako hosty své kamarády Jitku Zelenkovou a Jirku Korna, ten si sebou přivede dokonce celý 4TET.

Zeptali jsme se Heleny Vondráčkové, jak se má a co dělá na konci září? Právě jste mě zastihli na taneční zkoušce. Od 9. září účinkuji v zábavné soutěži Tanec z gwiazdami, což je polská obdoba české verze Star dance. V Polsku je tato show velmi populární. Současná už 6. řada vznikla na přání diváků a podle vedení televize TVN bude jednou z posledních. Rozhodli se tedy, že angažují hvězdu a přišli za mnou. Jejich nabídku jsem dlouho zvažovala, ale když mi jako partnera vybrali úžasného tanečníka Milana Plačka, se kterým jsem tancovala už v loni v Bratislavě, bylo rozhodnuto. Momentálně máme za sebou tři kola a jestli vydržíme až do konce, čeká nás jich ještě devět. Tak nám držte palce.

Dá se tedy říct, že jste v jednom kole. A jak jste si užila letošní léto? Také bylo pracovní? Jen zpočátku. V červnu jsem si pozvala kamarády a přátele z branže na Žofín, abychom společným koncertem oslavili mé životní jubileum. Pak už jsem odpočívala na našem hausbótu. S manželem jsme brázdili na lodi Slapskou přehradu a užívali si klidu. Ještě před tím jsme na pár dní vyrazili na cestu po italských městech a památkách. A také se mi splnil jeden velký sen. Od přátel jsem k narozeninám dostala pozvání na koncert Barbry Streisand. Byl to pro mne obrovský zážitek.

Je vidět, že nezahálíte ani když odpočíváte. Co Vás čeká v nejbližší době? Těším se na účinkování doma. 10. listopadu budu mít koncert v pražské Lucerně, která se pro mne stala hudební Mekkou. Začala jsem v ní svou kariéru a i když jsem tu vystupovala už mnohokrát, pokaždé je to báječný pocit. Tentokrát jsem si pozvala jako hosty své kamarády Jitku Zelenkovou a Jirku Korna, ten si sebou přivede dokonce celý 4TET.

Na podzim chystám překvapení pro své příznivce v podobě 2CD nejoblíbenějších hitů a DVD plné duetů s Jirkou Kornem. První zmíněné vydá Universal Music a kromě známých písniček, které si na 2CD vybrali sami fanoušci, bude obsahovat také novinku Ha ha ha. Tuto písničku pro mne napsal Giorgio Koppehele, autor světoznámého hitu Mambo No.5, a otextoval ji Eduard Krečmar. DVD duetů s Jirkou Kornem vyjde pod hlavičkou Supraphonu a bude navazovat na úspěšné CD Těch pár dnů, o které je velký zájem.

No a ještě před Vánoci se stihnu podívat k našim sousedům na Slovensko, kam jezdím moc ráda. Slovenské publikum je velmi vnímavé a rádo se baví, takže koncert 15. prosince v Košicích bude určitě milým ukončením roku 2007.

Soutěž o vstupenky

Soutěžíme o vstupenky na koncert v Lucerně již tuto sobotu 10.11.2007. Soutěž je ukončena. Vyhrávají: Kahomar, pavel3, Mary11, karel37, AlesaL, cottage

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte něco nového anebo si najdete investici. Věřte, že k tomu není pár dní vhodná doba. I když vypadá nabídka lákavé, dopadne špatně. Vyhněte se podvodným…

Nejčtenější články

Doporučujeme