Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. 2018
Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně
Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o hodinku dřív a uvidíte, že najednou budete mít čas věnovat se zdravé životosprávě a kila půjdou sama dolů. Pokud to ráno fakt nedáváte, vyhraďte si sama pro sebe hodinu večer.

Nepodlehněte pokušení!

Zahřátá peřinka je pokušení, kterému má po ránu problém odolat snad každý. Pokud se vám ale podaří vstát napoprvé, zvítězíte sama nad sebou hned dvakrát. Proč? První probuzení je doprovázeno poměrně silnou vlnou stresových hormonů vyplavenou do organismu. Využijte proto těchto hormonů a vstaňte okamžitě, protože jestli je zaspíte, za deset minut se vám bude vstávat ještě hůř než teď.

Pokud se vám podaří vyhrát sama nad sebou už dnes, zítra to bude zase o něco snazší. Biorytmus člověka je nepopiratelná vnitřní lidská síla, která je navíc učenlivá. Pokud dáte tělu dostatek spánku, vstane v momentě, kdy se bude cítit odpočatě.

Dospělý člověk by měl spát přibližně osm hodin denně. „Pokud se cítíte unaveně nebo nevyspale, existuje větší pravděpodobnost, že během dne budete doplňovat energii větší konzumací nezdravého jídla,“ říká výživová specialistka Brittany Kohnová. Večerní ponocování je tedy proti všem pravidlům! Jděte spát brzy, ať můžete vyskočit z postele ještě za rozbřesku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás v práci drtí, ale vy se tomu nepoddáváte. Ani na home office nemáte klid, protože skloubit péči o děti a profesní povinnosti není snadné. Už brzy se z negací vymaníte a svět…

Nejčtenější články

Doporučujeme