Žijte i doma jako o dovolené: Jak si uchovat po návratu pocit svobody a štěstí

19. 9. 2020
Žijte i doma jako o dovolené: Jak si uchovat po návratu pocit svobody a štěstí
Letošní rok cestování opravdu nepřál. Pokud jste ale sebrala odvahu a měla štěstí, že jste se přece jen podívala za hranice k moři či do hor a načerpala trochu té letní energie, je důležité si ji zachovat co nejdéle. V dnešní nejisté době je totiž těžké říct, kdy budete moct vycestovat znovu. Jak si krásný zážitek a pocit svobody připomínat intenzivněji než obvykle?

Obklopte se fotkami

I když to třeba běžně neděláte, tentokrát si fotky z dovolené vytiskněte a doma si je vystavte nebo založte album jako za starých časů. Vystavit si můžete i suvenýry, které jste si přivezla z různých cest. Uprostřed tmavých podzimních a zimních dnů si často na hezké letní zážitky už ani nevzpomenete, ale tohle vás bude tak trochu nutit na ně myslet častěji. Pokud jste letos žádné nové zážitky neposbírala, klidně vytáhněte ty z předloňska anebo si na internetu najděte fotky míst, která toužíte navštívit. Tento pomyslný seznam přání vás možná nepřímo donutí plánovat a odvážit se cestovat i v této zvláštní době.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se nedávno rozešli s partnerem, který si na vás neuměl udělat ani čas, neberte ho zpátky. Je jisté, že se bude cítit uražený, ale i on sám časem pochopí, že by vztah nefungoval.…

Nejčtenější články

Doporučujeme