Komentáře k článku zpět na článek

ivca001 14. 10. 2013 | 11:28

Je skvělé když se mají rádi ať je jim kolik chce, ale na větou: „Simonu jsem poprvé držel v náručí, když jí byl týden. Ani ve snu by mě nenapadlo, že za dvacet let ji budu držet v náručí úplně jinak…,“ usmál se té vzpomínce a pokračoval ve vyprávění Petr. ,bych se poblinkala.

Mata69 13. 10. 2013 | 20:17

šiška: ty máš teda názory...já měla nejmladšího syna ve svých 33 letech, nevidím důvod proč by se za mne měl stydět, že jsem stará, když stará nejsem....notabene když se rozhlídnu po rodičích jeho spolužáků, nejsem nijak věkově výjimečná a rozhodně tipuju, že jsou tam rodiče i starší..
Sice nejsem nějak fanda tak výrazně věkově rozdílných manželství, ale když jim to klape...on bude nějak nejspíš v mém věku, takže žádnej stařec se smrtí na jazyku. Nevidím tedy důvod si myslet, že bude brzo vdova.
Potíže spíše můžou nastat až jemu bude nějakých dejme tomu 65-70 let a jí bude lehce přes čtyřicet...Děti odrostou, ona si bude ještě chtít užít života a on bude chtít mít svůj klid....ale ani tak to být nemusí...

janky 13. 10. 2013 | 17:40

šiška: manžel byl jen o půl roku starší než já, umřel před čtyřicítkou na rakovinu, děti malé - kde jsem tedy udělala chybu při výběru partnera? Měla jsem si najít mladšího?

diblinda 13. 10. 2013 | 15:33

šiška: já měla poslední dítě v 38, manželovi bylo 43 a že by se dnes za mně ve svých 9 letetch styděla se říct nedá, kolikrát tvrdí, že vypadáme líp než rodiče jejich spolužáků, a to už jsem babička dvouletýho kluka

diblinda 13. 10. 2013 | 15:30

no vdovou může být i když by měla stejně starýho partnera, dcera měla taky přítele o dvacet let staršího, kluka mají nádhernýho, bohužel to ukončila tragická autonehoda, Simoni rodiče se ochuzují o krásný čas s vnoučaty

Elynor 13. 10. 2013 | 13:01

No, hned tak vdovou nebude pán je stejně starý jako její otec, a ten ji měl ve dvaceti, čili jde patrně o zachovalého čtyřicátníka. A kdybych vzpomněla na lidi, co jsem znala, a co odešli v mladém věku působením dopravních nehod, adrenalinových sportů či zákeřných chorob, a zůstaly po nich vdovy, tak to by člověk nemohl vůbec nic, neb nevíme dne ani hodiny. V tom bych hlavní problém neočekávala a mladá paní si to uvědomuje, jak sama píše.

šiška 13. 10. 2013 | 12:45

Za mě, tak ani náhodou! Měla by si uvědomit, že bude brzy vdovou při takovém věk.rozdílu. V mládí spoustu věcí člověku nedojde ale na to si musí každý přijít sám. Ale každého věc, že. Měla jsem dceru ve 31ti letech a když šla do první třídy tam mi bylo za 2 roky 40 let. styděla se za mě, že prý má starou maminku proti jiným dětem.

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste okouzleni osůbkou, která vám vpadla do cesty. Nepůjde však o vážnou známost, ale nového kamaráda.…

Nejčtenější články

Doporučujeme