Zima nás obléká

25. 11. 1999
Se zimním obdobím začínáme pomalu převlékat sebe a zároveň i svůj šatník. Každá žena má stejné šance být šik.

ZIMA NÁS OBLÉKÁ

Se zimním obdobím začínáme pomalu převlékat sebe a zároveň i svůj šatník. Moderní barva stanovená na přehlídkových molech byla převážně šedá, černá, bílá, červená, vínová a khaki, ale v současné době se fantazii meze nekladou. Nejenom elegantní ženy mohou být dámami. Chcete se zahřát, být praktická a nevypadat jako obalený méďa?
Vezměte si svetýrek nebo roláček světlé barvy a tmavé kalhoty, sportovní postavu zvýrazníte jednoduchou bundou. Dámy, které preferují sukýnku se jistě více zahřejí ve vysokých kozačkách a vyšším nebo nízkým kramflekem a kabátu. Nesmíme zapomenout ani na šálu a rukavice, samozřejmě se stejným odstínem barvy. Hlavu Vám může ozdobit klobouk dle Vašeho vkusu. Každá žena má stejné šance být šik. Pokud se zajímáte o módu a tvorbu světových módních návrhářů, zkuste se podívat na adresu www.fashiontelevision.com , určitě si přijdete na své.

Malý slovníèek pojmů a rad:
Konfekèní velikosti:

  • S - small - malá
  • M - middle - střední
  • L - large - velká
  • XL - extra large - nadměrně velká

Gabriela Hurtova

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dnů volna se snažte nabrat nový dech, protože jste mentálně unavení. Nepodléhejte zbytečným stresům a nedělejte si problémy s příbuznými. Nemáte zrovna dobrou náladu, což by vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme