Zima se blíží: Zahřejte se ve slušivých šálách, čepicích a rukavicích

24. 10. 2018
Prudce se ochladilo a člověk má čím dál větší potřebu zachumlat se do svršků tak, že mu nekouká ani špička nosu. Ideálními pomocníky v těchto případech jsou šály, čepice a rukavice. Které si pořídit letos, abyste i nabalená vypadala trendy?

Čím větší, tím lepší

Tak jako na ostatních svršcích je i na šálách letos módní kostka. V obchodech se objevují také šály se zvířecím vzorem, nosí se zejména zebří, tygrovaný, dokonce i hadí. Najdete celou škálu pestrých barev, mířit pak můžete na barvy letošního podzimu, jako jsou vínová, sytě žlutá, zelená nebo hnědá. Jedno ale mají šály společné – čím větší a delší, tím lépe.

A jakou si letos pořídit čepici? Do města se určitě hodí klasický baret všech odstínů, letos se navíc vrátily do módy bekovky a námořnické čapky s ozdobami. K tomu všemu si pořiďte kožené, koženkové nebo semišové rukavice a máte záruku, že budete nepřehlédnutelná a zároveň vám bude teplo!

Jak správně uvázat šálu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Máte dojem, že si s vámi osud zahrává. Zkraje měsíce jste byli profesně bezradní a momentálně jste opět nad věcí. Nadřízený si vás považuje, dokonce si můžete pomoci k lepšímu pracovnímu…