Pro podzim a zimu 2018/2019 návrháři vybrali výrazné vzory. Nosí se například zvířecí, obzvlášť zebří: Mango 799 Kč Archiv firem

Pro podzim a zimu 2018/2019 návrháři vybrali výrazné vzory. Nosí se například zvířecí, obzvlášť zebří: Mango 799 Kč Archiv firem

Letos jsou v módě také kostkované šály: Freshlabels.cz 650 Kč Archiv firem
Sázkou na jistotu bude slušivý baret: Reserved 399 Kč Archiv firem
Trendy jsou opět bekovky: Answear.cz 439 Kč Archiv firem
Nadčasové rukavice, Mango 799 Kč Archiv firem
40
Fotogalerie

Zima se blíží: Zahřejte se ve slušivých šálách, čepicích a rukavicích

Prudce se ochladilo a člověk má čím dál větší potřebu zachumlat se do svršků tak, že mu nekouká ani špička nosu. Ideálními pomocníky v těchto případech jsou šály, čepice a rukavice. Které si pořídit letos, abyste i nabalená vypadala trendy?

Čím větší, tím lepší

Tak jako na ostatních svršcích je i na šálách letos módní kostka. V obchodech se objevují také šály se zvířecím vzorem, nosí se zejména zebří, tygrovaný, dokonce i hadí. Najdete celou škálu pestrých barev, mířit pak můžete na barvy letošního podzimu, jako jsou vínová, sytě žlutá, zelená nebo hnědá. Jedno ale mají šály společné – čím větší a delší, tím lépe.

A jakou si letos pořídit čepici? Do města se určitě hodí klasický baret všech odstínů, letos se navíc vrátily do módy bekovky a námořnické čapky s ozdobami. K tomu všemu si pořiďte kožené, koženkové nebo semišové rukavice a máte záruku, že budete nepřehlédnutelná a zároveň vám bude teplo!

Jak správně uvázat šálu? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud