Zimní boty na hory i do města: Které vás zahřejí a přitom budou dobře vypadat?

23. 1. 2019
Chystáte se letos na hory a potřebujete zimní boty, které vás nejen zahřejí, ale navíc v nich můžete vyrazit večer za zábavou nebo i v mrazech do města? Není problém! Poradíme vám, jaké vybrat, aby splnily všechny funkce.

Černé, frčí i písková a šedá barva, s kožíškem i bez

Pokud víte, že budete na horách řádit ve sněhu, volte raději vyšší boty, aby vám do nich nezapadal sníh. Ideální jsou šněrovací, které nejlépe přilnou k noze, a tak vrchem nepustí k nohám ani vločku. Důležitá je také vyšší podrážka s hrubým vzorkem, který zajistí, že se vám to na náledí nebude příliš smekat.

Šněrovací boty jsou letos in, takže vybírat můžete především z nich. Zaměřte se na ty s kožíškem, nejenže vás zahřejí, ale navíc dobře vypadají. A jakou zvolit barvu? To záleží jen na vás. Praktická černá se hodí ke všemu, oblíbená je letos ale i písková nebo šedá. Tak teď už zbývá vybrat jen pořádnou péřovku. Třeba tady.

Vyberte si zimní boty v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud chcete zamezit hádkám s partnerem, vyrazte k přátelům či příbuzným. Na domácí půdě není klid a na vině je samozřejmě drahá polovička. Nemáte náladu pitvat se v záležitostech, na…