Zimy se bát nemusíte!

29. 11. 2007
Zimy se bát nemusíte!
Opět nastalo období, kdy se musíme zahalit do teplých kalhot, svetrů, čepic, šál, bot, bund a kabátů. Koupi nejsvrchnějších vrstev oblečení – kabátů, bund, palet, si člověk vždy dobře rozmýšlí. Kromě vyšší ceny a funkčnosti, kterou musí daný kus oblečení splňovat, jsme nuceni si uvědomit, že nás bude stále doprovázet a budeme v něm velmi často viděni.

Asi každá žena se snaží vybrat kabátek na více sezón, čímž nám předem vznikají další pořizovací kritéria. Kvalita, nadčasovost, pohodlí, to jsou požadavky, které musí kandidát na kabát splnit.

Nesmíte také zapomenout, že nám musí oblečení pěkně sedět. Pokud nemáte konfekční velikost, tak narážíme na další problém. Zřejmě nekoupíme kabát v obchodě s konfekcí, ale musíme si jej nechat ušít.

„Díky vytvoření modelu na míru u návrháře, originalitě a použití kvalitního materiálu, který se neodírá, si můžete být jistá, že se z kabátku budete těšit tolik sezón, kolik jen budete chtít a řádně si jej bude moci bez starostí užít,“ potvrzuje Jiřina Tauchmanová, módní návrhářka.

Fialový flaušový kabátek s asymetrickým zapínáním knoflíků, s velkým límcem a se spirálovým potiskem.

Černý kabát s barevně prošitými švy, od pasu níže z kožešiny, která se dá na zip odepnout a s kožešinovým límcem.

Krátký kabátek na zip s nabíranými rukávy zakončenými na tři knoflíky, doplněný velkým kožešinovým límcem.

Nadčasový dlouhý kabát v námořnické modři s použitými krajkovými prvky.

Velice ženský kabát se šikmým zipem s vložkami svůdné krajky.

Zdroj: ConPro

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno vstanete jako rybičky a do práce se těšíte. Není divu, vždyť vám jde všechno od ruky a vymýšlíte nové nápady. Nadřízený se jich sice zatím nedrží, ale i na vás dojde. Zatím si plňte…

Nejčtenější články

Doporučujeme