Zinek a máta podpoří vaše zdraví

26. 2. 2002
Zinek a máta podpoří vaše zdraví
V zimě a na začátku jara je naše zdraví podlomeno působením choroboplodných zárodků a škodlivých vlivů vnějšího prostředí. Nikdo jim nechce podlehnout, a proto se všichni snažíme dodávat organismu co nejvíce vitamínů a minerálů v přírodní podobě.


Zinek a máta podpoří vaše zdraví

V zimě a na začátku jara je naše zdraví podlomeno působením choroboplodných zárodků a škodlivých vlivů vnějšího prostředí. Nikdo jim nechce podlehnout, a proto se všichni snažíme dodávat organismu co nejvíce vitamínů a minerálů v přírodní podobě. Kromě ovoce a zeleniny bychom měli tělu usnadnit práci pravidelným užíváním potravinových doplňků.

Jedním z pomocníků může být novinka na našem trhu Zinek + vitamín C HARMONY LINE, který posiluje obranyschopnost organismu, zvyšuje odolnost proti nachlazení a chřipce a zmírňuje závažnost jejich průběhu. Vitamín C je mimo jiné důležitý antioxidant, který účinně pomáhá v boji s volnými radikály. Zinek je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, pomáhá chránit organismus před nachlazením, chřipkou a jinými infekcemi. Každý den bychom měli našemu organismu dopřát jednu tobolku dvakrát denně. Doporučená maloobchodní cena je 52,- Kč.

Druhým produktem, který uvítáme zejména po skončení období masopustu, je Máta HARMONY LINE. Již po staletí se tato aromatická bylina používá při špatném trávení, nachlazení a bolestech hlavy. Dnes je máta známá především pro svoji schopnost zklidňovat zažívací ústrojí, zmírňovat poruchy trávení a jiné zažívací potíže. Máta HARMONY LINE obsahuje silici získanou izolací z listů a nati máty peprné a její hlavní složkou je menthol. Silice působí především v trávicím traktu, usnadňuje odchod plynů ze střev při nadýmání a povzbuzuje vylučování trávicích šňáv, zejména žluči. Denně bychom měli užívat 1 - 2 tobolky 3krát denně mezi hlavními jídly. Doporučená maloobchodní cena je 55,- Kč.

Zdroj: Impact

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Kolegové se diví, že jste nevrlí a sklíčení. Vždyť plníte svou práci stále dobře, jen pomaleji. Radí vám, ať se tolik nestresujete. Mají pravdu. Zvýšený stres má na svědomí nevhodné…

Nejčtenější články

Doporučujeme