Zinkem proti nachlazení

31. 10. 2000
Nový přípravek na pomoc prevenci chřipky a nachlazení - Zinc Defence

Zinkem proti nachlazení

Klepněte pro větší obrázek Společnost Boots Healthcare, výrobce pastilek na bolesti v krku Strepsils, uvedla na trh nový přípravek na pomoc prevenci chřipky a nachlazení - Zinc Defence.
Zinc Defence kombinuje zinek s vitamínem C a navíc je obohacen mentolem, díky kterému má přípravek také zklidňující účinky na bolesti v krku. Pozitivní působení zinku na normální růst, tvorbu kostí a hojení ran, stejně jako jeho význam pro podporu imunitního sytému, je dobře známý.
Převratná, na českém trhu jedinečná, je u Zinc Defence forma pastilek. Ty se rozpustí v ústech a zinek se vstřebává přímo v místě, kudy do organismu nejčastěji vstupuje infekce. Váže se na rhinoviry, čímž zabraňuje jejich pronikání do buněk v oblasti sliznic horních cest dýchacích.
Imunologové doporučují užívání Zinc Defence jako obranu ještě zdravého organismu v době vyššího výskytu chřipkových onemocnění, v obdobích větší zátěže organismu a oslabeného imunitního systému.
Zinc Defence je vhodný pro dospělé a děti od šesti let a je k dostání v lékárnách ve dvou příchutích - černý rybíz a citron-
limeta. Doporučená prodejní cena za jedno balení je 107 Kč.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nálada je hned v pondělí dobrá. Není divu, patříte mezi největší puntičkáře horoskopu a nespokojíte se s polovičním či odbytým výsledkem. To je výborné, protože to na vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme