Získejte sexy vzhled Megan Fox

24. 8. 2010
Získejte sexy vzhled Megan Fox
Přestože nepatří mezi hereckou elitu současného Hollywoodu, i tak si stačila vybudovat zářivou kariéru a úspěšně se prosadit na mezinárodní scéně a získat si milióny fanoušků po celém světě.

Kdekoliv se objeví její nezapomenutelná tvář, tam se seběhnou davy. Megan zkrátka ví, jak vypadat lépe než celý Hollywood dohromady.

V pouhých 24 letech se Megan Fox stala hvězdou první velikosti, miláčkem médií, producentů i vydavatelů. Její jedinečná tvář a dokonalá postava zaručují komerční úspěch, muži s ní chtějí randit, ženy se jí chtějí podobat.

Tato herečka a modelka se v současné době hřeje na výslunní nejen filmového nebe, ale také toho módního. Návrháři se o tmavovlasou krásku doslova perou, jen jeden však může slavit skutečné vítězství.

Legenda mezi designéry, Ital Giorgio Armani, si mladičkou superstar oblíbil natolik, že od letošního ledna předvádí nejen prádlo, ale také džiny Armani a nyní také propůjčila tvář luxusní kosmetice nesoucí jméno slavného módního návrháře.

Není žádným tajemstvím, že k této lukrativní a velmi prestižní práci velmi pomohla Meganina dokonalá tvář, perfektní vlasy a v nemalé řadě také vytříbený vkus v oblékání. Napodobit její styl přitom není nikterak těžké. Vystačíte s opravdovým málem, stejně jako Megan.

Základem celkového vzhledu je dokonalá pokožka, perfektně klenuté obočí, dlouhé řasy, jemná oční linka a nesmí chybět ani červená rtěnka, kterou herečka nosí velmi často, a nutno podotknout, že s velkým úspěchem.

Chcete-li okopírovat vzhled smyslné Megan Fox, začněte především pravidelně pečovat o svou pokožku. Důkladné čištění a dostatečná hydratace vám zajistí jemnou a zářivou pleť, která se tak stane vaší ozdobou a ušetříte spoustu času s jejím líčením.

Samotný make-up začněte hedvábným make-upem s obsahem slunečních filtrů, ten srovná barevné nerovnosti, zakryje drobné vady na kráse a zároveň pleť ochrání. Ideálním produktem, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky je nový kompaktní make-up Lasting Silk UV Compact s Armaniho logem.

Neuvěřitelně jemný, saténově hebký a odolný podkladový make-up v podobě kompaktního pudru poskytuje dokonalou ochranu díky filtru 34, pohodlí podkladového make-upu, matný účinek pudru a přirozený jas ultrasvětlého sypkého pudru.Velkou pozornost věnujte úpravě obočí, dokonale klenuté oblouky zvýrazněte tmavou tužkou na obočí a výsledek zafixujte speciálním gelem na obočí. Podél horního víčka vykreslete tenkou černou linku a protáhněte jí o kousek dál pro efekt kočičích očí.

S řasenkou rozhodně nešetřete. Megan vždy uvidíte se super dlouhými brvami, k těm jí pomáhá mj. objemová řasenka Eyes To Kill Excess. V nejtmavší černé barvě řasenka výjimečně zvětšující objem vyzbrojuje okamžitě řasy a zdůrazňuje tak oči s větší hloubkou a intenzitou.

Tečkou celého líčení jsou smyslně rudé rty. Na nich si dejte skutečně záležet, neboť čím výraznější líčení, tím pečlivější musí být, aby výsledek nepůsobil směšně. Sáhnout můžete třeba po tekuté rtěnce z Armaniho podzimní kolekce, Lip Skin tu najdete v sytě rudém odstínu.

Na červeném koberci se Megan objevuje vždy dokonale oblečená, zná totiž své tělo a ráda ukazuje jeho dokonalé křivky. Její pleti lichotí jak klasická černá, tak i bílá, slonovinová, zlatavá, jasně růžová i ohnivě rudá. Čím jednodušší střih, tím efektnější výsledek. Šaty, které si na sebe herečka oblékne, nikdy nekonkurují své nositelce, ale perfektně zdůrazní její smyslnou krásu.Megan si na mnoho šperků nepotrpí, vždy má pouze jeden a tím jsou nejčastěji výrazné náušnice, velký náhrdelník či krásný velký koktejlový prsten. Pravidlo, že méně bývá více, zde platí skutečně dvojnásobně.

Foto: archiv firemČTĚTE TAKÉ:Sexuální život dívek se zpožďuje, pokud mají bratra!Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, pracovní sféra je pro vás alfou omegou, a proto se vám daří vymyslet plán, jak se nejlépe uplatnit. Od tohoto týdne se nebudete s nikým a ničím párat. Určitě vám půjde práce od…

Nejčtenější články

Doporučujeme