Život nanečisto Barbary Nesvadbové

19. 6. 2000
Sešla jsem se se svým profesorem. Přinesl mi povídku o lásce. Říkal, že ji mnohokrát přepisoval a že vzniklo mnoho verzí nanečisto. Uvědomila jsem si, že já píšu vždy načisto. Já jen žiju nanečisto.

Život nanečisto Barbary Nesvadbové
" Sešla jsem se se svým profesorem. Přinesl mi povídku o lásce. Říkal, že ji mnohokrát přepisoval a že vzniklo mnoho verzí nanečisto. Uvědomila jsem si, že já píšu vždy načisto. Já jen žiju nanečisto."

Včera večer ( 15.6.) proběhl v pražském klubu Radost FX křest knihy Barbary Nesvadbové Život nanečisto. Tato Bářina v pořadí již třetí kniha je volným pokračováním dvou předchozích titulů Řízkaři a Bestiář. Hlavní hrdinka mladá novinářka Karla opět proplouvá několika vážnými i nezávaznými partnerskými vztahy, stále hledá svou Velkou lásku, ale nepohrdne ani těmi menšími. Kmotrou knihy byla šéfredaktorka časopisu Xantypa paní Magdalena Dietlová . Na křest Života nanečisto se dostavila řada známých osobností jako pan Vladimír Páral, Halina Pawlowská, Markéta Hrubešová, Marcela Březinová a další.
V současné době je Barbara Nesvadbová studentkou Fakulty sociálních věd UK. Pracuje jako konzultantka pro oblast médií ve vydavatelském domě Mona, je moderátorkou televizní stanice TV3. Navázala stálou spolupráci s časopisy Xantypa, Playboy, publikuje v německé a švýcarské verzi časopisu Cosmopolitan. Více se o Barbaře Nesvadbové dočtete v rozhovoru na Dámě.

Knihu Život nanečisto si můžete objednat i u nás, cena je 139,- Kč + poštovné. V případě zájmu vyplňte objednávku. Knihu dostanete poštou na dobírku. Pro optimální doručení vyplňte prosím všechny údaje.

Jméno a příjmení
Adresa:
E-mail:
Telefon:

Seznam dalších knih, které můžete na Dámě koupit.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vám zdá, že život chce změnu, začněte hned. Nejdřív si uvědomte, jak důležité je pro vás dobré zázemí. Na tom stavějte. Vaši blízcí se totiž budou cítit ukřivděni. Nerozumí tomu,…

Nejčtenější články

Doporučujeme