Život ve stínu Ivety: Kam utekla Ivana Bartošová před slávou své sestry?

19. 5. 2022
Vzpomínky na tragicky zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou nedávno oživila minisérie Iveta a spolu s ní si fanoušci připomněli i její dvojče Ivanu. Kdo je tajemná tmavovláska a jak to, že se nehřála na výsluní po boku své sestry?

Rozdílné povahy

Ivana Bartošová pochází ze severní Moravy, narodila se 8. dubna 1966 v Čeladné u Frýdku-Místku, vyrůstala ale ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde také absolvovala gymnázium. Ačkoliv by to málokdo řekl, Iveta a Ivana Bartošovy byly jednovaječná dvojčata. Zvláštní je, že vypadaly opravdu hodně odlišně, nebyly si podobné ani povahově. Zatímco Ivana byla sebevědomá a svými zájmy podobná spíš klukům, její sestra Iveta byla odmalička citlivá princeznička. Přesto k sobě měly jako dvojčata blízko: „Ve škole jsme ani nepotřebovaly jiné kamarády. Když jsem odešla v sedmnácti do Prahy, Ivču to táhlo pořád za mnou. Tak dlouho bojovala, až se jí to povedlo,“ prohlásila kdysi Iveta Bartošová.

Jaký je příběh nesmrtelného hitu Knoflíky lásky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento týden začal přímo fantasticky a ani dnešek nebude jiný. Naučili jste se zdravé sebekritice, jste zodpovědní a vnímaví. Právě tyto vlastnosti vám na začátku měsíce scházely. Pokud se…