Zkrášlující make-up

3. 12. 2007
Zkrášlující make-up
Pověry o škodlivosti make-up hoďte na hlavu. Nejnovější líčidla pro zkrášlení tváře naopak o pokožku pečují a chrání ji před nepříznivými vlivy okolí. Nejmodernější líčidla tvář hýčkají a vylepšují nejen opticky. Účinně hydratují, vyhlazují vrásky, rozjasňují a zbavují pleť všelijakých nepříjemností.

V minulosti, mladých letech babiček a maminek, se používání make-upu a pudru každý den moc nedoporučovalo. Důvodem bylo jejich složení plné rýžové moučky, která se během dne smísila s potem a mazem a tak se póry velmi zanášely a tím se dostaly jen krůček od nepříjemných pupínků a akné. Současné výrobky, však nic co pleť doslova nehýčká, neobsahují. Důvěřujte novinkám a pomozte si ke krásné pleti během několika okamžiků a na dlouhou dobu.

Hebká jako hedvábí

Většina žen charakterizuje svou pleť jako citlivou, zvláště pak ty, co chodí pro kosmetické případky do lékarny. I v tomto sterilním prostředí se najdou prostředky pro krásu. La Roche-Posay je dermokosmetická značka, u které všechny produkty obsahují jako základní aktivní látku termální vodu z La Roche-Posay. Ta v sobě ukrývá vzácný selen a působí proti volným radikálům. Její zklidňující, zvláčňující a antioxidační účinky jsou vědecky prokázané. Team více než 30 000 dermatologů z celé Evropy, kteří se značkou spolupracují, jsou více než zárukou efektivity a bezpečnosti této kosmetiky. Nyní La Roche-Posay uvádí do lékáren novou řadu účinných make-upů.

Linie Unifiance představuje novou generaci make-pů přizpůsobených potřebám suché a citlivé pleti. Krémový podklad Unifiance Creme Satin se snadno přizpůsobuje všem výrazům obličeje po celý den a poskytuje tak pleti výjimečný komfort. Jako odpověď na potřeby suché a citlivé pleti obsahuje tato flexibilní textura aktivní látky pro intenzivní hydrataci po celých 24 hodin, lehký olej nezanechávající mastný film a očištěné minerální pigmenty v přesném dávkování pro sjednocení povrchu pleti. Přípravek samozřejmě neobsahuje ani stopu po parfému, navrací pleti okamžitý komfort a zanechává ji zářivou a hladkou.

Zářící mládím a svěžestí

Rozzářený vzhled pleti závisí na mikrocirkulaci krve v kapilárách. Stres, nedostatek spánku a znečištěné ovzduší způsobují zpomalení mikrocirkulace. Světlá pleť ztrácí svoji jemnou narůžovělost, snědá – zlatavý jas. Pleť postrádá jas i po použití make-upu, známky únavy jsou více patrné. Řešení nabízí laboratoře Vichy v podobě rozjasňující tónovací báze Oligo 25.

Lehká, jemně třpytivá textura s obsahem manganu a barevných chromoreflektorů zaručuje pleti přirozený, zdravý a rozzářený vzhled. Vhodné zejména v horkém počasí nebo pro ty, co nepoužívají make-up. Báze působí na pokožku zvenčí i zevnitř. Na povrchu mikročástice chromu, rozpuštěné v hydrofluidní textuře, perfektně odrážejí světlo, čímž rozjasňují a rozzáří pleť. Mangan oživuje cévní mikrocirkulaci pod povrchem, pokožka je ihned hydratovaná a jasná.

Rozzářená a hladká jako satén

Stárnutí pleti je neodvratitelné, ale správnou péčí jej lze oddálit a pokud zvolíte vhodné líčení, čas se stane vaším spojencem. Nový Elixír Make-up od Dermacolu se při pravidelném používání stane vaším nejlepším přítelem. Po celý den ochrání vaši pleť, slunečním paprskům dovolí tvář prohřát a rozzářit, aniž by jí uškodily. Schová všechny nedostatky, vrásky od smíchu i pláče a bude hýčkat vaši krásu.

Hypoalergenní Elixir Make–up působí proti ztrátě pevnosti a pružnosti pleti. Poskytuje intenzivní ochranu před UV zářením díky filtru č. 15 a před škodlivými vlivy prostředí. Obsahuje účinný elastin z mořských řas a hedvábné ceramidy, které stimulují regeneraci buněk a zpomalují proces stárnutí. Světlo odrážející pigmenty se dokonale přizpůsobí unavené pleti a okamžitě ji projasní.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní den tohoto týdne zakončíte jako praví profesionálové. Neusínejte však na vavřínech a makejte na sobě i dále. Je docela možné, že se před vámi objeví šance, která přijde…

Nejčtenější články

Doporučujeme