Foto: iStock/archiv

Foto: iStock/archiv

 Foto: iStock/archiv
 Foto: iStock/archiv
 Foto: iStock/archiv
 Foto: iStock/archiv
10
Fotogalerie

Otestujte se: Podívejte se na obrázek a dozvíte se, jací jste. Mají psychologové pravdu?

Tenhle test je velmi jednoduchý. Stačí se podívat na obrázek a na první dobrou určit, které zvíře na něm vidíte jako první. Podle psychologů to dokáže popsat řadu vašich osobnostních rysů. Všechny obrázky najdete v jednotlivých kapitolách článku. Pokud jsou pro vás moc malé, najdete je v galerii v úvodu článku – když na ně kliknete, zvětší se.

Obrázek vám řekne, jací jste

el-primer-animal-que-veas-determinara-tu-personalidad-banner-696x364.jpg

Tento typ osobnostního testu je založen na relační teorii, která říká, že na základě vztahu k různým obrazům, které jsou smíchány do jednoho, vyplynou na povrch naše povahové rysy. Podívejte se pečlivě na první obrázek a bez přemýšlení první obraz zvířete, které uvidíte, je vaším klíčem k tomu, jakou povahu opravdu máte. Souhlasí to, nebo ani trochu? Máte vybráno? Pokud ano v dalších kapitolách najdete jednotlivá zvířata – vyberte si v nich to, které jste viděli, a dozvíte se, jací jste.

Jaká barva se hodí k vašemu znamení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 10

Kůň

zvíře povaha 6.jpg

Koně obecně a zejména hřebci představují životní sílu, která dává životu vášeň. Kůň je také znakem někoho, kdo je schopen zachovat rovnováhu mezi realitou a instinktivní stránkou povahy. Pokud jste jako první viděli hřebce, pravděpodobně také ztělesňujete silnou sexuální energii a milujete vzrušení.

Pokračování 3 / 10

Slepice

zvíře povaha 1.jpg

Jestli jste jako první viděli slepici či kohouta, jste člověk, který je stejně jako tato zvířata ztělesněním spolehlivosti a ctnosti. Jste zodpovědní, věrní v manželství i kdekoli jinde, odvážní, laskaví a důvěryhodní.

Pokračování 4 / 10

Rak

zvíře povaha 5.jpg

Lidé, kteří vidí raka, nedosáhnou téměř nikdy svých cílů přímo a rychle. Neustále uhýbají do stran, aby získali novou perspektivu. Potřebují také čas na to, aby existovali izolovaně a přemýšleli o životě. Jedině tak budou vědět, kdy zasáhnout nebo se stáhnout. Pokud jste jako první viděli raka, jste pravděpodobně plachý a vysoce citlivý člověk, který rád pomáhá jiným.

Pokračování 5 / 10

Kudlanka

zvíře povaha 4.jpg

Viděli jste jako první kudlanku nábožnou? Pak v sobě máte hluboce zakořeněnou potřebu klidu a míru. Nesnášíte chaos a hluk, ovšem dokážete se naladit na vnější svět, abyste se zase večer vrátili k vnitřní pravdě. Víte, jak využít svůj čas naplno a tak, aby to vyhovovalo vám. Jste také chytří a dostatečně přesvědčiví, abyste uměli udělat rychlá rozhodnutí.

Pokračování 6 / 10

Vlk

zvíře povaha 2.jpg

Vlci se ukazují v dobách, kdy si máme připomenout, že i když jsme civilizovaní tvorové, měli bychom občas naslouchat i vnitřním divokým impulzům z říše zvířat. Pokud jste spatřili jako prvního vlka, jste vysoce organizovaní a umíte nastavit hranici mezi harmonií a disciplínou. Máte schopnost důvěřovat, někdy až slepě, což vás může připoutat emotivně k ostatním. Jste také vysoce inteligentní a máte kolem sebe hodně přátel.

Pokračování 7 / 10

Pes

zvíře povaha 10.jpg

Pokud jste viděli jako prvního psa, pravděpodobně si máte uvědomit, že jste vlastně laskavý, věrný a pravdivý člověk. Možná jste ještě nedávno zanedbávali svou rodinu a blízké, takže je načase si to opět připomenout a vrátit se k tomu. Máte obrovského ducha a umíte milovat celým svým srdcem. Je velmi těžké vás zlomit a dostat na dno. Zajímáte se také o druhé a vyzařuje z vás touha ochraňovat.

Pokračování 8 / 10

Orel

zvíře povaha 9.jpg

Kdo spatří jako první zvíře orla, potřebuje navázat opětovné spojení se svou vnitřní duchovní cestou. Musíte se naladit zpátky do nitra srdce, abyste mohli otevřít dveře a stoupat na vaší cestě k cíli. Orel je symbolem volnosti a svobody, která má ale pevné základy. Jste schopní vnitřního růstu díky vynalézavosti, zároveň jste ale pevně zakotveni v každodenní realitě.

Pokračování 9 / 10

Motýl

zvíře povaha 7.jpg

Vidíte motýla? Jste lidé, kteří mají dar přijímat změny a brát je jako možnost žít lépe a jinak. Umíte přijímat věci tak, jak přicházejí, a rychle se přesunete na jinou loď. Jste vysoce citliví a vaše vnitřní krása svítí jasně v každém okamžiku, aby přinesla radost každému, kdo se s vámi setká.

Pokračování 10 / 10

Holubice

zvíře povaha 3.jpg

Holubice je symbolem míru a lásky. Pokud jste jako první viděli právě ji, dobře si uvědomujete, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout toho, co chcete, je někdy pouze to, že roztáhnete křídla a budete věřit, že vás vítr přivane zpět. Když najdete odvahu udělat první krok dopředu, vždy se vám všechno podaří. Patříte k nevinným lidem, kteří rádi obdarovávají a kteří přitahují ostatní. Pozor jen na to, aby vaši velkorysost ostatní nezneužili.

Doporučujeme

Články odjinud