Zlata Adamovská není spokojená se svojí postavou

11. 3. 2010
Zlata Adamovská není spokojená se svojí postavou
Herečka Zlata Adamovská (51) neprožívá zrovna veselé časy. Rozvod s dlouholetým partnerem, novinářem Radkem Johnem (55), je na spadnutí a nelze nevidět, že to herečku velmi trápí. Trable se začínají podepisovat i na její postavě.

Představitelka doktorky Páleníkové v Ordinaci v růžové zahradě Korzu přiznala, že má na své postavě ještě co vylepšovat.

"S dietou se v životě potýkala určitě každá žena. Ani mně se to nevyhnulo," svěřila se Adamovská. A dodala, že i teď je se svou postavou nespokojená.

"Je to přirozené. Pokud je člověk normální, tak se sebou musí být nespokojen. Jedině tak může být lepší a dokonalejší," tvrdí.

Aby si herečka trochu odpočinula od všedních starostí, vyrazila si zarelaxovat do lázní v Teplicích nad Bečvou. Rozhodla se, že ať se teď stane cokoli, chce zůstat hlavně svá. "Každý by měl v takových situacích zůstat svůj. Jen tak je může přežít," uzavírá rodačka z Prahy.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, Mars je v krásném postavení k vašemu znamení, proto jste průbojní a plni energie. To však neznamená, že byste se měli zanedbávat! Každodenní odpočinek je na místě a udělá vám moc…

Nejčtenější články

Doporučujeme