Zlaté devadesátky: Ikonické hvězdné páry 90. let, které jsme milovaly

29. 11. 2019
Cindy Crawford a Richard Gere
Byli krásní, úspěšní, svět jim ležel u nohou a my jim držely palce, aby jim jejich láska vydržela. Plnili stránky světoznámých magazínů a jejich vztahy vypadaly neohrozitelně. Přesto žádný z nich nepřežil devadesátá léta. Jaké slavné páry tehdy obdivoval celý svět?

Cindy Crawford a Richard Gere

Mladičká Cindy Crawford už sice měla svoje jméno ve světě modelingu, necítila se ale být celebritou a neuměla tak vystupovat. Když ji jeden známý vzal na soukromou grilovací party, kde například poprvé v životě viděla herce Jacka Nicholsona, byla jak u vytržení. Do oka jí ale padnul jiný krasavec – hollywoodský idol Richard Gere. Po čtyřech letech známosti došlo na svatbu, manželství jim ale vydrželo jen další čtyři roky. Důvodem prý byl velký věkový rozdíl a také to, že oba manželé údajně vlastně nikdy nebyli přátelé. Když pak vyprchala láska, nebylo moc na čem stavět a pokoušet se vztah udržet. Cindy ale dodnes Richardovi vděčí za jednu věc. To on ji podle jejích slov uvedl do společnosti a naučil ji, jak být slavnou.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní svět je plný ojedinělých možností. I když se to na první pohled nezdá, jste kreativní. Pokud se budete snažit, podaří se prosadit. Jako mávnutím kouzelného proutku se dostanete na…

Nejčtenější články

Doporučujeme