Zlaté Globy 2019: Co si oblékly Nicole Kidman, Julia Roberts či Heidi Klum?

7. 1. 2019
Nedělní noc 6. ledna patřila slavnostnímu udílení filmových cen Zlatý Globus. Po červeném koberci se jako již každý rok prošly ty nejslavnější hollywoodské hvězdy v nejrůznějších róbách od slavných návrhářů. Kdo letos zazářil a komu se outfit příliš nepovedl?

Zlaté Glóby 2019 vyhrála Bohemian Rhapsody a Green Book. Režisérem roku je Cuarón

Asi málokoho překvapí, že první významnou filmovou cenu v roce 2019 vyhrál snímek Bohemian Rhapsody, který se loni stal naprostým hitem.  Zlatý Glóbus si odnesl hned ve dvou kategoriích, a to za nejlepší film a Rami Malek, který hrál hlavní postavu filmu, zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho, si odnesl zlatou sošku glóbu pro nejlepšího herce.

Nejlepším režisérem se stal Alfonso Cuarón za snímek Roma, kteří mnozí považují za největší filmový zážitek roku 2018 a který zvítězil už na festivalu v Benátkách. 

Decentní šaty i v případě Lady Gaga

Zlaté Globy však nejsou jen filmařskou událostí - pokud se chcete dozvědět více o vítězích v jednotlivých kategoriích, čtěte ZDE, ale první společenskou akcí, kde hvězdy mohou předvést své róby. 

Nutno podotknout, že letos většina hvězd upustila od potřeby šokovat za každou cenu, která v mnoha případech často vyjde spíš trapně a nevkusně. 76. ročník Zlatých Globů provázely jen černobílé stužky náramky, které měly symbolizovat ženské hnutí proti sexuálnímu nátlaku Time’s Up.

Dokonce i hvězda filmu Zrodila se hvězda zpěvačka Lady Gaga si odpustila výstřednosti a na červený koberec dorazila v bledě modré róbě. I ta jí zajistila řadu příspěvků na Instagramu, bohužel však nestačila na žádnou z hereckých cen. Hvězda snímku Zrodila se hvězda, kde Lady Gaga hrála hlavní roli, nevyhrála v kategorii herečka, ale zvítězila jako spoluautorka písně Shallow  z tohoto filmu, jež se stala skladbou roku. 

Hrdinka seriálu Příběh služebnice Elizabeth Moss zase byla zřejmě jediná, která na udílení cen dorazila v krátkých šatech. A Julia Roberts zvolila nevšední outfit kombinovaný s kalhotami!

Podívejte se do galerie na šaty, které oblékly slavné osobnosti na udílení!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Poslední školní den je pro vás nostalgický. Pokud máte děti, tak z toho budete trošku naměkko. Nakonec uvidíte, jak se dopídíte ke správnému rozhodnutí. Vyrazíte s rodinkou někam na…

Nejčtenější články

Doporučujeme