Zlatnictví na Internetu

23. 8. 2000
Koupě zlata či jeho darování patřilo a bude vždy patřit k těm nejvýhodnějším finančním investicím. Zlaté předměty jsou vhodné jako dárek k narozeninám , jmeninách, promoci, zasnoubení, narození dítěte�Zlatý šperk vždy potěší každého z nás, především pak ženy, jejichž krásu podtrhuje.

www.Zlatnictví.com

 Koupě zlata či jeho darování patřilo a bude vždy patřit k těm nejvýhodnějším finančním investicím. Zlaté předměty jsou vhodné jako dárek k narozeninám , jmeninách, promoci, zasnoubení, narození dítěte�Zlatý šperk vždy potěší každého z nás, především pak ženy, jejichž krásu podtrhuje.

Rádi bychom Vám představili velice zajímavý internetový obchod se zlatými šperky. Na Internetu ho naleznete pod názvem Zlatnictvi.com. Tento server nabízí šperky za bezkonkurenční ceny, a to především díky spojení českých výrobců a prodejců zlatých šperků.

http://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/kriz.jpg"> V současné době zde naleznete 398 druhů zboží, přičemž neustále dochází k http://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/byk.jpg"> pravidelné aktualizaci výrobků a jejich počet se bude v budoucnu neustále zvyšovat. Každý nabízený výrobek je představen fotografií, stručným popisem včetně ceny. Ty jsou opravdu u všech výrobků bezkonkurenční.
Virtuální obchod Zlatnictvi.com nabízí zboží v těchto kategoriích: prsteny, přívěšky, přívěšky písmena, náramky, náušnice. Všechny šperky jsou vyrobeny ze 14-ti karátového zlata, na všechny výrobky se vztahuje půlroční záruka na vady materiálu.

http://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/prsten2.jpg"> Pro ženy velmi přitažlivou kategorií zlatých předmětů jsou jistě prsteny. Zlatnictvi.com jich nabízí opravdu širokou škálu od jednoduchých tvarů až po nádherně vytvarované a vkusně provedené kusy. Naleznete zde prsteny zhotovené z jednobarevného zlata, dvoubarevné, jednobarevné s kamenem ( pro představu zrovna jejich cena se pohybuje od 700,- do 2500,- Kč) a dvoubarevné rovněž s kamenem. http://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/prsten3.jpg"> Aby jste zvolili při nákupu prstenu správnou velikost neopomeňte následující radu: velikost prstu měřte raději v odpoledních hodinách, objem prstu se během dne mění,  měření lze provést jednoduše pouhým obtočením proužku papíru kolem prstu.

Dalšhttp://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/d1.jpg"> í velice impozantní, a co do počtu výrobků obsáhlou, kategorií jsou přívěsky. Můžete si zde vybrat z mnoha tvarů jako destičky, slony, kříže, měsíční znamení ( oválná, latinská, srdcová, dvoubarevná kulatá), přívěsky Milénia, loga, přívěsky s říční perlou. Jako vhodný dárek nabízí obchod přívěsky písmena od A až po Z v několika různých provedeních.
Šperkem, zdobící snad každou ženu, jsou pochopitelně i náušnicehttp://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/nausnice1.jpg"> . Současná nabídka představuje náušnice jednobarevné, dvoubarevné, jednobarevné s kamenem a dvoubarevné s kamenem.
Poslední nabízenou kategorií jsou náramky ( jednobarevné, dvoubarevné, náramky s kamenem). Nabídku je možné rozšířit dle zájmu i o výrobky z bílého zlata.

Zajímavostí tohoto virtuálního obchodu je i odlišné vyhledávání konkrétního výrobku. Například u měsíčních znamení stačí zadat jen datum narození a už jenom prohlížet z dané nabídky. http://www.cd-amper.cz/dama/zlatnictvi/naramek.jpg"> Podobně funguje i vyhledávání u přívěsků. Ceny u všech výrobků jsou uvedeny včetně DPH. K ceně výrobku je nutné přičíst cenu poštovného podle platných poštovních předpisů. Balné není účtováno. Veškeré zboží, které Zlatnictvi.com nabízí je na skladě a připraveno k okamžitému dodání. Dodací lhůta činí přibližně 5 pracovních dnů.
Jak budete objednaný šperk platit?
Platba je možná dvojím způsobem. Buď předem přes Expandia banku nebo na dobírku. Pokud z nějakého důvodu vrátíte zakoupený šperk do 14 dnů, budou vám vráceny peníze, účtováno bude pouze poštovné.

Tento způsob prodeje, obchodování na Internetu, získává i u nás neustále na popularitě a my ho vřele doporučujeme. Zatímco ve světě je internetové nakupování  již samozřejmostí a většina obyvatel si nákupy bez Internetu nedovede představit, u nás se tento fenomén teprve rozbíhá.
Proto v poslední době s potěšením zaznamenáváme nově vznikající virtuální obchodní domy, interesantní  nejen svojí nabídkou, způsobem nakupování, ale velice často i cenami, tak jako tomu je právě u Zlatnictvi.com.

A pokud si nebudete vědět rady s výběrem zboží nebo se budete chtít na něco informovat, můžete se obrátit s dotazy na e-mail eventuelně zavolat na telefonní čísla 068/ 541 26 40, 0603/86 33 23, kde se Vám zaručeně dostane milé a fundované odpovědi.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Za každou cenu se chcete v práci prosadit a hrdě za to bojujete. Milí Kozorozi, nebudete to mít lehké, ale nakonec budete nejlepší ze všech! Úplněk v Beranu vám dodává odvahu. Jindy jste o…

Nejčtenější články

Doporučujeme