Zlatý šperk pro maminky od zlatnictvi.com

8. 5. 2001
Zlatý šperk pro maminky od zlatnictvi.com
Blížící se Den Matek, který dnešní rok připadl na 13. května, nás nutí k zamyšlení, čím tu naši maminku obdarovat, jak ji nejlépe vyjádřit naši lásku, vděčnost a poděkování. Samozřejmě, že způsobů, jak potěšit naše nejbližší je celá řada. Ženy dostávají nejraději květiny, ovšem v oblíbenosti dárků stojí na druhém místě šperk, nejčastěji zlatý šperk, který jejich krásu a ženskost podtrhuje.

Zlatý šperk pro maminky od zlatnictvi.com

Blížící se Den Matek, který dnešní rok připadl na 13. května, nás nutí k zamyšlení, čím tu naši maminku obdarovat, jak ji nejlépe vyjádřit naši lásku, vděčnost a poděkování. Samozřejmě, že způsobů, jak potěšit naše nejbližší je celá řada. Ženy dostávají nejraději květiny, ovšem v oblíbenosti dárků stojí na druhém místě šperk, nejčastěji zlatý šperk, který jejich krásu a ženskost podtrhuje. Zlaté předměty jsou vždy vhodné jako dárek k narozeninám, jmeninách, promoci, zasnoubení, narození dítěte� Proč ho tedy nezvolit pro maminku v Den Matek.

Máme pro vás zajímavou nabídku internetového obchodu se zlatými šperky www.zlatnictvi.com,  který  připravil speciální přívěsek ke Dni Matek. Jde o zlaté srdíčko s nápisem " Mamince", získáte ho se slevou 20% právě při této příležitosti.

Rozhodně neváhejte a navštivte tento server, neboň nabízí šperky za bezkonkurenční ceny, a to především díky spojení českých výrobců a prodejců zlatých šperků. Ze široké nabídky tohoto e-zlatnictví si můžete vybrat  šperky v těchto kategoriích: prsteny, přívěsky, přívěsky písmena, náramky, náušnice. Veškeré šperky jsou vyrobeny ze 14-ti karátového zlata a na všechny výrobky se vztahuje půlroční záruka na vady materiálu. Každý nabízený výrobek je představen fotografií, stručným popisem včetně ceny. Sortiment je neustále aktualizován a rozšiřován.

Zboží, které Zlatnictvi.com nabízí je na skladě a připraveno k okamžitému dodání. Platba je možná dvojím způsobem. Buď předem přes Expandia banku nebo na dobírku. Pokud z nějakého důvodu vrátíte zakoupený šperk do 14 dnů, budou vám vráceny peníze, účtováno bude pouze poštovné.

Přívěsek ke dni matek objednávejte zde nejpozději do čtvrtka 10.5. do 14.00 hod. Objednávky zaslané do tohoto data budou doručeny včas ke Dni Matek. Jeden z vás může přívěšek na Dámě vyhrát. Stačí správně odpovědět na položenou otázku.

Soutěž je již uzavřena, vyhrála Hanka Vedralová.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dostáváte se do lepší nálady a přestáváte na věci tlačit. Pokud si nebudete brát všechno osobně, ještě se v práci vyznamenáte. Do ničeho nešťourejte a nechte si každého dělat, co chce. Jen…

Nejčtenější články

Doporučujeme