Žluté kvítky v boji proti rakovině

17. 5. 2001
Žluté kvítky v boji proti rakovině
Po celý včerejší den se na 368 místech naší republiky prodávaly žluté kvítky měsíčku lékařského. Liga proti rakovině vysílá každoročně do našich ulic dobrovolníky, kteří směňují žluté kytičky za finanční příspěvek.

Žluté kvítky v boji proti rakovině

Po celý včerejší den se na 368 místech naší republiky prodávaly žluté kvítky měsíčku lékařského. Liga proti rakovině vysílá každoročně do našich ulic dobrovolníky, kteří směňují žluté kytičky za finanční příspěvek na výzkum léku proti rakovině a činnost pacientských organizací. Rakovinou u nás každoročně onemocní 57.000 lidí.

http://www.lpr.cz/pict/banner.gif" width="468" height="60">

Když jsem se tak procházela pražskými ulicemi a viděla na tolika hrudích tyto žluté symboly pomoci, říkala jsem si, že to s tou naší netečností k důležitým problémům není zase tak zlé. Pomoc druhým, pomoc v boji proti této zákeřné nemoci, která může potkat kohokoli z nás, nám není cizí a to je velmi dobře.

Autor: Dana Švigová
zdroj: Liga proti rakovině

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Moc vás mrzí, že je jeden člen z rodiny přecitlivělý a kope kolem sebe. Už máte jeho chování plné zuby, ale raději ho ignorujete. Cítíte, že se blíží krize, ale snad to nevyjde na víkend.…

Nejčtenější články

Doporučujeme