Zmizely z obrazovek i stříbrného plátna: Pamatujete si ještě tyto herečky?

7. 1. 2021
Před dvaceti lety se tyto herečky hřály na výsluní a staly se součástí známých filmů i seriálů, které máme v paměti dodnes. Dnes už je ale na televizních obrazovkách vídáme jen sporadicky. Kam se poděly známé krásky a co dělají?

Elizabeth Hurley

Anglická herečka se stala známou v 90. letech díky vztahu s hercem Hughem Grantem. Když se v roce 1994 ukázala po jeho boku na losangelské premiéře trháku Čtyři svatby a jeden pohřeb v černých šatech Versace, které měly sexy výstřih a na bocích držely pohromadě díky několika zlatým špendlíkům, rázem upoutala pozornost médií. Můžete si ji pamatovat z filmů Austin Powers: Špion, který mě vojel, Smlouva s ďáblem nebo Mladý Indiana Jones: Píseň lásky. V současné době se Elizabeth objevuje v několika televizních seriálech, ale spíše než herectví se věnuje své kolekci plážového oblečení a charitativní činnosti.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, během volného dne se uvolníte. Zatoužíte po cestování a poznání nových míst. Na počasí se vymlouvat nebudete, prostě se vám nechce sedět doma a čekat na to, co přijde. Váš…