Značka BRAUN ORAL-B představuje nový elektrický zubní kartáček

30. 11. 2001
Značka BRAUN ORAL-B představuje nový elektrický zubní kartáček
Značka Braun Oral-B představuje na českém trhu bateriový elektrický zubní kartáček. Je určený zákazníkům, kteří chtějí důkladněji pečovat o hygienu ústní dutiny, ale také představuje ideální možnost, jak dostupně vyzkoušet všechny přednosti čištění zubů elektrickým kartáčkem.

Značka BRAUN ORAL-B představuje nový elektrický zubní kartáček

Značka Braun Oral-B představuje na českém trhu bateriový elektrický zubní kartáček, jehož pohon obstarávají alkalické baterie DURACELL ULTRA. Je určený zákazníkům, kteří chtějí důkladněji pečovat o hygienu ústní dutiny, ale také představuje ideální možnost, jak dostupně vyzkoušet všechny přednosti čištění zubů elektrickým kartáčkem.


Kartáček je vybaven vysokorychlostním oscilačním mechanismem čištění, s nímž přichází jako první právě značka Braun Oral-B. Najednou je čištěn celý zub, a to díky vláknům, které jsou uspořádány do kruhu, s miskovitým zakřivením. Taktéž hlavička kartáčku má patentovaný tvar: dvě vyvýšené řady vláken určené pro mezizubní čištění, jsou upořádané tak, aby d osáhly i na těžko přístupná místa, kam běžný kartáček nedosáhne. Stejně jako ostatní elektrické i mechanické zubní kartáčky řady Gillette Oral Care, je také kartáček
Braun Oral-B vybaven speciálním barevným indikátorem, který umožňuje sledovat stupeň opotřebování vláken.  

Díky voděodolné, ergonomicky tvarované rukojeti se s kartáčkem Braun Oral-B snadno zachází, a to i když je například mokrý. Lze jej pořídit ve dvou barevných kombinacích - modrobílé a zelenobílé a hodí se k němu všechny náhradní nástavce řady Braun Oral-B. Zákazníci tak mají možnost vybrat si z nejširší nabídky náhradních výměnných násad. V ceně kartáčku jsou také dvě alkalické baterie Duracell Ultra AA a praktický cestovní ochranný kryt vláken, který je výborným pomocníkem na cestách.

Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B je již možno zakoupit v široké obchodní síti v České republice. Doporučená maloobchodní cena kartáčku Braun Oral-B je 820 Kč.

zdroj: Ewing Public Relations, s.r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste silní a vynalézaví a vydrží v podstatě cokoliv. Zatněte tedy zuby a makejte na sobě i v momentálním špatném rozpoložení. Především si dávejte pozor na to, co řeknete. Jedná…

Nejčtenější články

Doporučujeme