Známá čtyřka ze seriálu Dallas: Co dnes dělají Bobby, Pamela, Sue Ellen a J.R.?

20. 9. 2018
Kultovní seriál Dallas letos slaví již čtyřicet let výročí. I když se v Americe začal natáčet v roce 1978, k nám se sága o miliardářské rodince naftařů dostala až v devadesátých letech po pádu železné opony. Pamatujete si ještě hlavní hrdiny Bobbyho, J.R.a, Pamelu a Sue Ellen? A co dnes dělají?

Patrick Duffy alias Bobby Ewing

Patrick Duffy zářil v Dallasu v roli oblíbeného Bobbyho Ewinga, který vedl věčné spory se svým zlým bratrem J.R.em. Po skončení Dallasu Patrick z obrazovek rozhodně nezmizel, brzy totiž dostal jednu z hlavních rolí v úspěšném rodinném sitcomu Krok za krokem. Objevil se i v několika nepříliš kvalitních televizních filmech a aktivním hercem je vlastně dodnes. Naposledy točil v loňském roce film Texaský bordel. Jeho soukromý život není nijak pestrý – když mu bylo čtyřiadvacet, oženil se s o deset let starší partnerkou, s níž je dodnes.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozvíjíte své schopnosti a toužíte po lepším pracovním ohodnocení. Milí Střelci, aspoň o víkendu se profesním debatám vyhněte. Stejně vás nikam neposunou. Stačí, že se chlubí výmysly…