Známá čtyřka ze seriálu Dallas: Co dnes dělají Bobby, Pamela, Sue Ellen a J.R.?

20. 9. 2018
Kultovní seriál Dallas letos slaví již čtyřicet let výročí. I když se v Americe začal natáčet v roce 1978, k nám se sága o miliardářské rodince naftařů dostala až v devadesátých letech po pádu železné opony. Pamatujete si ještě hlavní hrdiny Bobbyho, J.R.a, Pamelu a Sue Ellen? A co dnes dělají?

Patrick Duffy alias Bobby Ewing

Patrick Duffy zářil v Dallasu v roli oblíbeného Bobbyho Ewinga, který vedl věčné spory se svým zlým bratrem J.R.em. Po skončení Dallasu Patrick z obrazovek rozhodně nezmizel, brzy totiž dostal jednu z hlavních rolí v úspěšném rodinném sitcomu Krok za krokem. Objevil se i v několika nepříliš kvalitních televizních filmech a aktivním hercem je vlastně dodnes. Naposledy točil v loňském roce film Texaský bordel. Jeho soukromý život není nijak pestrý – když mu bylo čtyřiadvacet, oženil se s o deset let starší partnerkou, s níž je dodnes.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vám zdá, že život chce změnu, začněte hned. Nejdřív si uvědomte, jak důležité je pro vás dobré zázemí. Na tom stavějte. Vaši blízcí se totiž budou cítit ukřivděni. Nerozumí tomu,…

Nejčtenější články

Doporučujeme