Známe 7 výmluv, které vám brání v hubnutí. A víme, jak s nimi zatočit

18. 6. 2020
Známe 7 výmluv, které vám brání v hubnutí. A víme, jak s nimi zatočit
Nedostatek času ke cvičení i chybějící pomůcky. Výmluv, které brání člověku ve cvičení, je nepočítaně. Aby se vám ale konečně podařilo zhubnout, je třeba se překonat. Nejtěžší je vždy začít, pak už to půjde snáz.

Buďte na sebe hodní

Aby se ve vašem životě udála důležitá změna, nestačí se jen rozhodnout. Zvlášť u hubnutí je třeba malými krůčky kráčet směrem k cíli. Svou aktuální váhu jste také nenabrali ze dne na den, ale pomalu a plíživě. A pomalu je také třeba se nabraných kil zbavovat. Bude to dřina, tak buďte trpěliví a na sebe hodní a nechtějte výsledky hned. Řada lidí, když nevidí rychlý pohyb ručičky na váze směrem dolů, se brzy vzdá. Připravte se už dopředu na to, že zpočátku třeba nebudete hubnout nebo jak naberete svalovou hmotu, tak že se vám může váha i malinko zvýšit. Pochybnosti určitě přijdou − a od toho je tento článek, který vás vyzbrojí na to, abyste pochybnosti překonali. 

Druhá důležitá věc je, že bez pohybu to nepůjde. Ale řada z nás cvičení prostě nemá ráda. Aby se pro vás ale pohyb stal každodenní zábavnou rutinou, potřebujete pořádnou dávku motivace. Dobrou zprávou ale je, že stačí 20 dní, aby se vytvořil pozitivní návyk na cvičení. Nejtěžší je tedy vždycky začít, zvednout se z gauče a začít cvičit. Ale s tím vám pomůžeme my. Zde je 7 nejčastějších výmluv, které lidi používají, a triky, jak je překonat.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Volný den vás vybízí k péči o sebe sama a také o milovanou rodinu. Najednou spolu chcete trávit spoustu času a nebojíte se mluvit o svých bolístkách. Ještě nedávno to vypadalo s…