Znamení, která spolu zdánlivě nemohou žít, ale funguje jim úžasně chemie

23. 5. 2021
Existují páry, které spolu neustále bojují. Jeden den se rozchází, druhý den jsou zase spolu. Vlastně k sobě ani trochu nepasují, ale v okamžiku, kdy dojde na sex, jiskří to mezi nimi jako v elektrárně. Vášeň je vždy zaručeně spojí. Tyhle páry zvěrokruhu podněcují svými boji vášeň a je jim jedno, jak kompatibilní se jejich vztah navenek zdá.

Beran + Lev

Jsou Beran a Lev kompatibilní? Obě znamení jsou ohnivá, takže spolu vytvoří vášnivý tým – ať už v lásce, či ve sporu. Kvůli jejich povaze je jejich vztah poměrně nesnadný, jdou si pořád navzájem po krku. Obě znamení však nacházejí v bojích zároveň útěchu, protože to znamená, že se snaží vyřešit problém a zůstat spolu.

Obě znamení jsou za všech okolností čestná a upřímná, i když jeden s druhým nesouhlasí. Oba umí chrlit oheň, žádný argument je nezadrží. Ani jeden ale v sobě dlouho nedrží zášť. Jakmile sopka vybuchne, pár se po chvíli vrátí do starých kolejí. Vášeň mezi nimi je těžké přehlédnout, doslova z nich sálá. Po boji obvykle následuje bouřlivý sex, který během chvilky smaže předchozí hádku.

Když se pořád hádáme, znamená to, že se nemilujeme. Mrkněte na video na názor psychologa: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vás varují před nemilými náhodami a naschvály. Sice se snažíte ze všech sil a jste profesně pečliví, nicméně se dějí věci, které nemůžete z padesáti procent ovlivnit. K tomu vám…