Znamení, která spolu zdánlivě nemohou žít, ale funguje jim úžasně chemie  | Úvodní foto: iStock

Úvodní foto: iStock

Znamení, která spolu zdánlivě nemohou žít, ale funguje jim úžasně chemie

Existují páry, které spolu neustále bojují. Jeden den se rozchází, druhý den jsou zase spolu. Vlastně k sobě ani trochu nepasují, ale v okamžiku, kdy dojde na sex, jiskří to mezi nimi jako v elektrárně. Vášeň je vždy zaručeně spojí. Tyhle páry zvěrokruhu podněcují svými boji vášeň a je jim jedno, jak kompatibilní se jejich vztah navenek zdá.

Beran + Lev

Jsou Beran a Lev kompatibilní? Obě znamení jsou ohnivá, takže spolu vytvoří vášnivý tým – ať už v lásce, či ve sporu. Kvůli jejich povaze je jejich vztah poměrně nesnadný, jdou si pořád navzájem po krku. Obě znamení však nacházejí v bojích zároveň útěchu, protože to znamená, že se snaží vyřešit problém a zůstat spolu.

Obě znamení jsou za všech okolností čestná a upřímná, i když jeden s druhým nesouhlasí. Oba umí chrlit oheň, žádný argument je nezadrží. Ani jeden ale v sobě dlouho nedrží zášť. Jakmile sopka vybuchne, pár se po chvíli vrátí do starých kolejí. Vášeň mezi nimi je těžké přehlédnout, doslova z nich sálá. Po boji obvykle následuje bouřlivý sex, který během chvilky smaže předchozí hádku.

Pokračování 2 / 5

Býk + Štír

Hodí se k sobě zemský Býk a vodní Štír? Když se tato dvě znamení spojí, je to tornádo emocí, sexu a boje! Ovšem v jejich případě spíše v dobrém slova smyslu. Pro Býka a Štíra je téměř nemožné udržovat platonický vztah, protože jsou sexuálně velmi podobně naladění.

To ale neznamená, že to mají jednoduché – jejich sexuální život je sice naprosto dokonalý, v běžném životě je to ale mnohdy na krev. Mohou si způsobit spoustu problémů a bojů. Štír je znamením změny, zatímco Býk miluje stabilitu. Býk se otevírá pomalu, což může rozhodit podezřívavou povahu Štíra. Oba jsou velmi tvrdohlaví. Na druhou stranu Býk a Štír jsou sice protiklady, ale všichni víme, že protiklady se přitahují. 

Pokračování 3 / 5

Blíženci + Váhy

Jsou Blíženci kompatibilní s Váhami? Obě znamení jsou vzdušná, takže v lásce vytvářejí dokonalou shodu, skvěle se doplňují a jejich hlavním cílem je zlepšovat kvalitu vztahu. Blíženci jsou ovšem velmi rozporuplní, mění svoje názory z minuty na minutu, zatímco Váhy jsou stabilní a nestálost Blíženců tak vyvažují. Váhy mají tendence někoho následovat, zatímco Blíženci rádi šéfují. Časem to však může Váhám vadit.

Obě znamení tak trochu postrádají empatii vůči tomu druhému, což občas vede k brutálním bojům. Obě také říkají, co si myslí, a věří, že jen jejich názor je správný. Ovšem všechna negativa vyvažuje jejich silná chemická přitažlivost. Mezi oběma znameními to jiskří a navzdory rozdílům je mezi nimi respekt. Každý konflikt pak využívají jako způsob, jak se něco nového naučit jako pár.

Pokračování 4 / 5

Rak + Kozoroh

Může Rak s Kozorohem vytvořit dobrý pár? Jakmile spojí vodní a zemské znamení své síly, často je to na celý život. Bez ohledu na to, kolikrát se nepohodnou, rozejdou a zase sejdou. Nakonec se oba zahalí láskou a vášní.

Obě znamení mají vrozenou touhu po stabilitě a hlubokém milostném propojení. Raci a Kozorozi tajně touží po silném citovém poutu, což nakonec může způsobit, že každý z nich má vysoká očekávání, do kterých jeden druhého nepustí. Proto může často docházet k bojům. Ovšem i přesto mezi nimi existuje silné vášnivé pouto. Jakmile se najdou, dodají si navzájem emoční stabilitu a emocionálně se propojí.

Pokračování 5 / 5

Střelec + Ryby

Jsou Střelec a Ryby kompatibilní v lásce? Když zkombinujete ohnivé znamení s vodním, vznikne emotivní horská dráha. Jeden od druhého se neuvěřitelně liší, což může způsobit velké problémy. Pokud ale dokážou překonat své odlišenosti, za tu jízdu to stojí. Oba si chtějí užívat život a žít ho naplno. Obě znamení se spojují na úžasné úrovni, když náhodou zrovna nebojují o společné zájmy, na které mají odlišné názory.

Jde-li o osobní zájmy a touhu po dobrodružství, tam si notují. Často ale naráží na rozdíl v emocionálních potřebách. Ryby chtějí víc, než může Střelec dát. Každý má jiný názor na to, co přispívá ke šťastnému vztahu. To může způsobit totální válku, kdy Ryby pláčou a Střelci se nechtějí omluvit. Pokud jde o vášeň v ložnici, tam k bojům nedochází, protože v posteli si dokonale rozumí. Je v nich spousta emocí, které v sexu dokážou zužitkovat a zapomenout na všechny konflikty.

Má cenu se na prvním rande dělat lepším? Mrkněte na video: 

Doporučujeme

Články odjinud