Znovu zamilovaná Meg

1. 8. 2000
Hollywood je bohatší o další milostný trojúhelník. Meg Rayen se při únorovém natáčení filmu Proof of live v Londýně zamilovala.

Znovu zamilovaná Meg

Klepněte pro větší obrázek Hollywood je bohatší o další milostný trojúhelník. Meg Rayen (narozena 1961, pravým jménem Margaret Mary Emily Anne) se při únorovém natáčení filmu Proof of live v Londýně zamilovala do Russella Crowema (hvězda letošního kasovního trháku gladiátor). Devíti leté manželství Meg Rayen a Dennise Quaida se rozpadá. Bylo považováno za jedno z nejstálejších manželství Hoolywoodu.
JakKlepněte pro větší obrázek dlouho Meg nová láska vydrží, můžeme jen hádat, neboň Russell má pověst úspěšného dobyvatele dívčích srdcí. Meg patří k nejčastěji obsazovaným a nejlépe placeným herečkám Hoolywoodu, vidět jsme ji mohli například ve filmech:  Láska přes Internet, Francouzský polibek, Město andělů, Odvaha pod palbou, TopGun, The Doors, Když muž miluje ženu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte dobrou náladu, protože nemusíte v pondělí do práce. V hlavě se vám honí spousta aktivit, které byste mohli podniknout. Klidně si vyrazte sami s kamarády, rodině to vynahradíte jindy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme