Zoufalé manželky se natáčely v letech 2004 až 2012 Profimedia

Zoufalé manželky se natáčely v letech 2004 až 2012 Profimedia

Seriál Zoufalé manželky získal dva Zlaté Glóby Profimedia
Teri Hatcher hrála Susan Mayer Profimedia
Teri Hatcher Profimedia
Teri Hatcher Profimedia
33
Fotogalerie

Zoufalé manželky: Co dělají dnes Susan, Gabi, Bree, Lynette a Eddie?

Osudy obyvatel Wisteria Lane sledovaly od roku 2004 miliony žen po celém světě. Parta žen v domácnosti nám v seriálu Zoufalé manželky předváděla, jak funguje role profesionální manželky. Zoufalky, jak jsme jim familiérně přezdívali, běžely až do roku 2012 a získaly hned dva Zlaté glóby za Nejlepší televizní seriál. Jak žijí představitelky hlavních rolí dnes?

Teri Hatcher

Asi největší slávu ze seriálu Zoufalé manželky získala Teri Hatcher, která si zde zahrála roli Susan Mayer. Teri se proslavila už o několik let předtím v seriálu Superman, kde ztvárnila hlavní ženskou roli Louis Lane, a také coby Bond Girl v bondovce Zítřek nikdy neumírá. Až díky „Zoufalkám“ se ale dostala mezi uznávané herce, což potvrdil Zlatý Globus za nejlepší seriálovou herečku, který získala ještě během první série.

V roce 2005 byla také časopisem People zařazena mezi 50 nejkrásnějších lidí a dvakrát po sobě byla zařazena mezi 100 nejvíc sexy žen světa. Po Zoufalkách ji však překvapivě žádná závratná kariéra nečekala. Předloni se objevila v několika epizodách seriálu Supergirl a také v několika filmech, žádný závratný úspěch se ale už neopakoval. Možná i proto se nechala slyšet, že by ráda pokračovala v natáčení Zoufalých manželek…

Pokračování 2 / 5

Eva Longoria

Benjamínek party Zoufalek Eva Longoria získala slávu právě díky seriálu Zoufalé manželky a role divoké a nevěrné Gabrielle Solis jí dokonale sedla. I díky ní byla pánským časopisem Maxim hned dvakrát vyhlášená za nejvíc sexy ženu světa. Další výrazné role jí sice seriál nevynesl, příležitostně ale natáčí dodnes, a to jak epizodní role v seriálech, tak i ve filmech.

Momentálně žije se svým třetím manželem Josém Bastónem, s nímž si splnila dlouholetý sen a loni porodila své první dítě, syna Santiaga. Přitom si myslela, že děti už nikdy mít nebude, před časem totiž řekla: „Pokořila jsem čtyřicítku a čas nezastavím. Děti bych si přála, ale obávám se, že na ně už v mém životě není prostor." Nakonec se tak ale ve věku dvaačtyřiceti let svého prvního potomka dočkala.

Pokračování 3 / 5

Marcia Cross

Zrzka Marcia Cross svým hereckým talentem okouzlila i tvůrce kultovního seriálu Melrose Place, kde původně měla dostat jen štěk v jedné epizodě, nakonec ale natáčela dlouhých pět let. Melrose Place opustila, aby dokončila svůj magisterský titul v psychologii, na obrazovky se ale brzy vrátila v seriálu Everwood. A právě z něj později odešla kvůli Zoufalkám a roli upjaté Bree Van de Kamp. Ty jí vynesly nominace na ceny Emmy a Zlatý Globus a také nabídky na další seriálové role. Vidět jste ji pak mohla například v Ally McBeal, Spin City nebo Doteku anděla.

V minulých letech se objevovala také v seriálu Quantico a v několika filmech. Jinak se však věnuje především rodině, zejména dvojčatům, které po umělém oplodnění porodila v poměrně pokročilém věku pětačtyřiceti let.

Pokračování 4 / 5

Felicity Huffman

Matku Lynette Scavo, která se kvůli svým neposlušným dětem nejprve vzdá kariéry, si zahrála blondýnka Felicity Huffman. I jí seriál přinesl velký úspěch, nominaci na Zlatý Globus a cenu Emmy. Tím ale Felicity neskončila. Na rozdíl od Teri si zahrála i v několika úspěšných filmech a za snímek Transamerika nejenže byla opět nominována na Zlatý globus, ale dokonce i na Oscara!

V Zoufalkách byla Lynette Scavo milující matka a chápavá manželka, která dokázala skloubit kariéru i rodinu, v reálném životě to měla ale její představitelka Felicity Huffman úplně jinak. Ve skutečnosti ji totiž svatba děsila a svého partnera několikrát odmítla. Na žádost o ruku kývla až po  patnácti letech vztahu.

Pokračování 5 / 5

 Nicollette Sheridan

Postava Eddie Britt, kterou v Zoufalkách ztvárnila Nicollette Sheridan, se v seriálu sice neobjevovala tak často jako ostatní manželky, její role sexem posedlé dračice ale byla natolik výrazná, že se stala nezapomenutelnou. Od konce natáčení Zoufalých manželek se Nicollette v žádném dalším seriálu neobjevila, zahrála si jen v několika filmech. Až loni slavila návrat na televizní obrazovky, a to v seriálu Dynasty.

Její role bývá přirovnávána k legendární Samantě ze Sexu ve městě, pravdou ale je, že Samantin život žije Nicollette spíš ve skutečnosti. Byla již dvakrát vdaná a prošla několika dalšími vztahy, přesto je nyní single a jako jediná ze Zoufalek nemá žádné děti.

Doporučujeme

Články odjinud