Zpěvák Petr Sepeši: Milovaný muž Ivety Bartošové tajil syna a zemřel při nehodě

8. 5. 2022
Dívčí idol 80. let, který oslňoval fanynky po boku své životní lásky Ivety Bartošové, by letos oslavil 62. narozeniny, nebýt však jeho těžko uvěřitelného počinu, který ho stál život. Koho Petr Sepeši skutečně miloval a co o něm řekl utajený syn?

Dětství bez otce

Petr Sepeši se narodil 23. dubna 1960 ve slovenském Breznu, o dva roky později ale rodina zamířila do české Aše. Tam žili ještě s mladším Petrovým bratrem Janem do doby, než se otec rozhodl rodinu opustit. Maminka se tak o dva syny starala sama. Budoucí talentovaný zpěvák propadl muzice už na základní škole. Zpíval v dětském sboru, chodil na klavír do „lidušky“, hrál i na kytaru a na bicí. Vystudoval mechaniku textilních strojů a po škole nastoupil do ašského podniku Tosta.

Příběh lásky Petra Sepešiho a Ivety Bartošové můžete nově sledovat na televizi Voyo v minisérii Iveta, která startuje 6. května 2022. Podívejte se na trailer:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od rána budete mít dobrou náladu, a to nejen kvůli tomu, že se k vám vrátila drahocenná vitalita. V rodinném kruhu vládne přívětivá atmosféra. Do toho se vám daří řešit všechny problémy a…