Zpověď mužů: Co by chtěli v posteli, ale nikdy to nepřiznají

Zpověď mužů: Co by chtěli v posteli, ale nikdy to nepřiznají

Lidské sexuální touhy a představy jsou velmi pestré a často by nás ani ve snu nenapadlo, co se tomu druhému může honit hlavou. Někdo se dokonce bojí to i vyslovit, ovšem našich osm vyzpovídaných mužů šlo s kůží na trh a prozradilo nám své nejzvrácenější fantazie.

ŠIMON (45):

Asi to není nic neobvyklého a tento sen má hodně mužů, ale strašně toužím po sexu se dvěma ženami. Bohužel za mých mladých let, kdy se tato příležitost naskytla, jsem byl příliš vystrašen, že selžu, takže jsem tuto nabídku s těžkým srdcem odmítnul. Sice i v posledních letech by se asi sem tam nějaká ta možnost našla, ale jsem už 15 let ženatý a nechci být manželce nevěrný.

Dokonce jsem s ní o tom zkoušel mluvit, ale ona o sexu ve třech nechce ani slyšet – a to bych byl ochoten podstoupit i možnost, že bychom do postele přibrali druhého muže, a tak by si přišla na své i manželka… Ani to neprošlo, takže si o slavné švédské trojce můžu nechat jen zdát.

Pokračování 2 / 8

TOMÁŠ (38):

Strašně by se mi líbilo, kdyby moje partnerka byla ochotná se mnou hrát hry a různé role. Například na ředitele velké firmy a zvrhlou sekretářku, která mu přinese kávu a pak si to rozdají na pracovním stole. Nebo zraněného pacienta a zdravotní sestřičku, jenž mezi své pečovatelské povinnosti počítá i sex. Případně na nějaké postavy se super schopnostmi.

Na obranu partnerky musím říct, že se o to asi dvakrát pokusila, ale asi je špatná herečka nebo byla nervózní, protože pokaždé dřív nebo později dostala záchvat smíchu a bylo po všem. A když jsem jí jednou navrhl, ať si zahrajeme na znásilnění, řekla mi, že jsem nechutný úchyl a dva týdny nebyl sex vůbec žádný. Přitom je to jenom hra…

Pokračování 3 / 8

RADIM (28):

Asi jsem trošku postižený pornem, kde je možné všechno, ale hrozně mě vzrušuje takzvaný deep throat, tedy praktika, kdy si žena vsune můj penis co nejhlouběji do hrdla. Pokud se u toho ještě navíc dáví, chroptí, slzí a podobně, jsem vzrušený úplně na maximum. Kdysi jsem zažil holku, která tohle všechno zvládla a navíc vypadala, že ji to děsně baví.

Jinak samozřejmě naprosto chápu, že to je pro ženu hodně nepříjemná věc a kdyby to bylo opačně, ani mně by se do toho nechtělo. V pornu navíc údajně používají nějaká „umrtvovala“ hrdla, takže to prý pro ty herečky není až tak nepříjemné… Každopádně je mi jasné, že ta holka byla velká výjimka a těžko budu hledat ženu, která mi tohle splní a ráda, takže o tom budu dál jenom snít.

Pokračování 4 / 8

ADAM (30):

Moje bývalá přítelkyně byla v sexu hodně otevřená a pro každou špatnost, takže jsme spolu opravdu hodně experimentovali. Zádrhel nastal asi jen v jedné situaci. Vždycky jsem toužil vyzkoušet si pissing a ona nebyla proti a neměla problém mě pomočit.

Moc mě to vzrušovalo, takže jsme si to několikrát i zopakovali, ovšem když jsem navrhl, že si role obrátíme a pomočím já ji, nastal problém a odmítala mi to dovolit. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy tak sexuálně otevřenou ženu nepotkal, myslím, že když se mi to nepovedlo u ní, tak už se mi to nepodaří s žádnou jinou.

Pokračování 5 / 8

ZDENĚK (40):

Je zvláštní, jak se s věkem sexuální fantazie mění a věci, které mi před dvaceti lety přišly nepředstavitelné a možná i nechutné, se najednou stávají objektem touhy… Poslední dobou mě například hrozně vzrušuje dušení. Může to být rukou, ale nejlepší je, když má žena velká prsa a dusí mě jimi, to jsem na vrcholu blaha.

Je tu ještě jedna meta, které jsem pořádně nedosáhl, a to je dušení ženským klínem. Pokusy proběhly, ale dotyčná se pořád bála, aby mi nějak neublížila, takže předčasně uhýbala. No, snad se mi ještě někdy zadaří…

Pokračování 6 / 8

KRYŠTOF (29):

Strašně mě vzrušuje ženská ejakulace, přijde mi to jako něco neskutečného. Bohužel zatím jsem to viděl jen v pornu, možná proto mě to tak fascinuje. Mám o tom nastudovanou spoustu článků, viděl jsem mraky videí, myslím, že teoreticky mám techniku v malíčku, ale praxe pokulhává. Snažím se o to u každé dívky, ale ať dělám, co dělám, žádnou jsem zatím nepřivedl k mokrému orgasmu. Ale flintu do žita rozhodně neházím!

Pokračování 7 / 8

KAMIL (35):

Spousta mužů je na to háklivých, ale mě opravdu dostává dráždění konečníku. A rozhodně to neznamená, že jsem gay! Jsem stoprocentně heterosexuální, jen mě vzrušuje představa, kdy žena do hrátek zapojí i moji prostatu.

Nebránil bych se ani, kdyby k tomu použila nějakou hračku, o to by to bylo pestřejší. Moje partnerka ale tohle nechce podstoupit, přijde jí to nechutné a nehygienické, a to i přesto, že jsem ji několikrát ujistil, že udělám vše proto, aby to bylo co nejvíc komfortní.

Pokračování 8 / 8

JINDŘICH (42):

Nejsem žárlivý a s manželkou máme po dlouhých letech soužití velmi otevřený vztah. Je pravda, že čím jsme starší, tím méně této možnosti využíváme, ale na druhou stranu to náš sexuální život dokáže obohatit a zpestřit. Netajíme se jeden druhému svými aférkami, naopak, většinou se o tom celkem otevřeně bavíme.

Co mě ale opravdu láká, a manželka na to nechce přistoupit, je, že bych ji nabídl jinému muži. Ten by měl možnost se s ní pomilovat, ale pouze v mé přítomnosti. Já bych do celého aktu vůbec nezasahoval, jen bych ho sledoval. Manželka ale tvrdí, že se stydí, čemuž moc nerozumím, a v žádném případě do toho nechce jít. Stále ale doufám, že se mi ji jednou podaří přesvědčit…

Doporučujeme

Články odjinud