Zpříjemněte si klimakterium

19. 9. 2005
Zpříjemněte si klimakterium
Období klimakteria prožívá mnoho žen velmi nepříjemně. Stresující jsou nejen návaly horka, noční pocení, nespavost, podrážděnost, ale i změny tělesné hmotnosti. Výzkum přírodních látek však přináší nová zjištění …. čtěte dále

Co byste měla vědět o klimakteriu? Klimakterium není onemocnění, ale přirozené období v životě každé zdravé ženy, probíhající mezi 45. a 60. rokem života, provázené významnými fyzickými a emočními změnami. Klimakterium je vyvoláno útlumem v produkci ženských pohlavních hormonů (estrogenů a gestagenů) produkovaných vaječníky a dochází během něj k postupné ztrátě menstruace. Období po ztrátě menstruace je doprovázeno významnými projevy hormonální nerovnováhy.

Co způsobuje hormonální nerovnováha? Pokles produkce ženských hormonů se obvykle projevuje nepříjemnými tělesnými obtížemi jako je potivost, návaly horka, bušení srdce, závratě, malátnost, suchost kůže a sliznic. U některých žen dochází ke zvýšenému řídnutí kostí (osteoporóza) a ukládání tuků v těle i ke zvýšení rizika kardiovaskulárních chorob. Významný je i vliv na psychiku ženy projevující se častější podrážděností, změnami nálady, úzkostmi, útlumem sexuálního prožívání a poruchami spánku. Přípravek MINAPENT® však pomáhá prožít klimakterium jako aktivní a zcela plnohodnotné období života.

Proč Minapent®? MINAPENT® obsahuje jedinečnou kompozici čistě rostlinných látek zaměřených na citlivou regulaci hormonální rovnováhy ženy v období klimakteria, a tím přináší přirozené zmírnění všech souvisejících obtíží a rizik. Účinné látky zastoupené v komplexu MINAPENT® vzájemně spolupůsobí a prospívají celkovému zdraví ženy. Jsou získávány extrakcí z vybraných bylin s nejvyšším prokázaným účinkem na zmírňování problémů klimakteria. Účinnost aktivních látek byla prokázána klinickými studiemi renomovaných institucí a jejich příprava z přírodních zdrojů splňuje nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Jak MINAPENT® pomáhá? MINAPENT® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria. Komplex aktivních látek je sestaven tak, aby pomáhal účinně předcházet a zmírňovat všechny obtíže a rizika v období klimakteria. Příznivě působí na:

  1. Zmírnění nepříjemných tělesných projevů – návaly horka, pocení, únava, nespavost (tzv. vegetativní syndrom)
  2. Harmonizaci psychických a emočních projevů – zmírnění úzkosti, náladovosti, podrážděnosti
  3. Snižování rizika dalších onemocnění, jako je osteoporóza, kardiovaskulární choroby, nádorové onemocnění prsu a endometria (tzv. metabolický syndrom)
  4. Podporu vitality ženy a tělesnou hmotnost – povzbuzuje organismus a pomáhá při zachování stabilní tělesné hmotnosti

Komu je MINAPENT® určen? MINAPENT® je vhodný pro všechny ženy v kterékoliv fázi klimakteria. Je tedy vhodný jak u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza), tak u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauzální období).

MINAPENT® je účinná, bezpečná, nehormonální pomoc v období klimakteria Žádejte v každé lékárně bez lékařského předpisu. Více informací: www.valosun.com

Volejte zdarma infolinku 800 17 16 17

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už zítra je Světový den cyklistiky, proto byste měli pomýšlet na víkend strávený ve sportovním duchu. Ruku na srdce, poslední dobou nemáte čas na aktivity, které jsou spojeny s hodnotným…

Nejčtenější články

Doporučujeme