Zrození nové hvězdy

29. 8. 2002
Zrození nové hvězdy
Konkrétní podoba nové TAIZA FACE 2003 se již začíná rýsovat. V minulém týdnu vybrala odborná porota z celkových 573 přihlášek vybrala 100 dívek, které se zúčastní semifinále letošního ročníku, ze kterého vyjde 20 finalistek, které se utkají o titul tváře módního domu TAIZA pro rok 2003.

Zrození nové hvězdy

Klepněte pro větší obrázek Konkrétní podoba nové TAIZA FACE 2003 se již začíná rýsovat. V minulém týdnu vybrala odborná porota z celkových 573 přihlášek vybrala 100 dívek, které se zúčastní semifinále letošního ročníku, ze kterého vyjde 20 finalistek, které se utkají o titul tváře módního domu TAIZA pro rok 2003.


Semifinalistky mají před sebou nelehký úkol - probojovat se do finále soutěže, ze kterého vyvstane nová hvězda na módním nebi. "Odborníci módy a ženské krásy vyhodnotí na osobním setkání vzhled, pohybové nadání i vystupování," hovoří o konkurzu Lenka Černá, tvář Taizy pro tento rok a ředitelka agentury TAIZA Models. "Důraz bude kladen nejen na tvář a postavu soutěžících, nehledáme jen hezkou tvářičku, ale skutečnou osobnost, která bude dokonale prezentovat módu Osmanyho Laffity."

Klepněte pro větší obrázek Finalistky čeká náročná zkouška schopností, absolvují fotografování do katalogu TAIZA FACE pod vedením Roberta Vana, nácvik choreografie a módní přehlídky na závěrečnou show i společenské povinnosti.


"Dívkám otvíráme cestu do světa velkého modelingu, modelky z TAIZA models pracují po celém světě - fotí, dělají módní přehlídky i natáčí pro televizi," říká Lenka Černá. "Přestože působíme na trhu poměrně krátkou dobu, můžeme se pochlubit klientky v mnoha evropských zemí."Klepněte pro větší obrázek Vyvrcholením celé soutěže bude velká show za účastni zvučných jmen nejen ze světa módy ale i showbusinessu. Finále soutěže TAIZA FACE 2003 se koná 19. září 2003 ve Veletržním paláci, kterého se, pod vedením moderátorské trojice Lenka Černá - Tina Pletánková - Karel Šíp, zúčastní Ivana Trump coby prezidentka poroty, návrhář Osmany Laffita, fotograf Robert Vano, historicky první tvář TAIZA Kateřina Brožová, mistr světa v kickboxu Petr Vondráček, topmodelka Adriana Sklenaříková - Karembeu, prezident společnosti Eurexa (zakladatel značky TAIZA) Philippe Cam a mnoho dalších známých tváří. O hudební pohodu se postarají mj. talentované dívčí skupiny Black Milk a Tatu a klasika světového popu - skupina Boney M.

TAIZA models
www.taizamodels.com

Klepněte pro větší obrázek Po loňském finále soutěže o tvář módního domu TAIZA se návrhář Osmany Laffita rozhodl vytvořit si celý team vlastních modelek. 2. ledna 2002 tak vznikla divize - TAIZA models.


"Naše rychlá expanze nás přesvědčila o otevření vlastní modellingové agentury", vysvětluje Lenka Černá - tvář Taizy 2002 a ředitelka oddělení modelek. "Pracujeme trochu jinak než jiné agentury. Naše děvčata povinně navštěvují hodiny angličtiny a fitness trenéra. Nechceme jen krásné dívky, ale především osobnosti, které dobře zvládnou roli reprezentantek Taizy, jsou komunikativní. Pomáháme jim, aby bez problémů zvládly stres, který k této profesi patří." Taiza modelky pracují hlavně pro módní dům, mohou si však objednat i ostatní klienti. "Naši obchodní zástupci cestují za klienty po celém světě, díky našemu oddělení budou mít vždy při ruce modelky, které dokonale reprezentují styl a módu Taiza. Děvčata mají skutečně mnoho práce!", dodává Lenka.

Klepněte pro větší obrázek Modelky pracující pro Taizu pracují především na přehlídkových molech. Pravidelně cestují např. v květnu se team Taiza Models zúčastnil filmového festivalu v Cannes, na riviéře natáčely dívky video se cvičením pro švýcarskou televizi. K práci modelky patří také focení do katalogů a časopisů, showroomy pro významné zákazníky i běžné prezentace aktuální kolekce.

Před samotným finále se i Vy můžete seznámit s finalistkami letošní TAIZA Face 2003, připravujeme soutěž pro návštěvníky Internetového portálu dama.cz, ve které si čtenáři zvolí TAIZA INTERNET FACE 2003.

Přiložené fotografie:
Lenka Černá - TAIZA FACE 2002 - na přehlídce v Paříži
Lucie Maňásková obsadila v loňském soutěži 3. místo
Eva Švihelová získala 3. místo TAIZA FACE 2002
17. Princezna TAIZA v podání Lenky Černé
22. Boney M - hudební vyvrcholení slavnostního finále

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, pondělí otevře týden prošpikovaný pozitivními změnami, ale také nepříjemnosti. Nic moc se to bude tvářit na pracovišti. Nejedná se tak o vás, ale o mrzutou atmosféru. Kvůli…

Nejčtenější články

Doporučujeme