Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!

21. 12. 2001
Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!
Dnes ráno jsem při cestě do práce vzala do rukou jeden nejmenovaný deník a dočetla jsem se o tom, že Telecom plánuje opět zdražení měsíčního paušálu za pevnou linku na 299,- Kč. Přemýšlím, jestli to můžou myslet vážně.

Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!!!!!!!!

Dnes ráno jsem při cestě do práce vzala do rukou jeden nejmenovaný deník a dočetla jsem se o tom, že Telecom plánuje opět zdražení měsíčního paušálu za pevnou linku na 299,- Kč. Přemýšlím, jestli to můžou myslet vážně, ale asi jo, a to již od 1.2.2002, jak jsem následně zjistila na internetových stránkách.

Porovnala jsem si, kolik měsíčně provolám ze svého mobilního telefonu (telefon nemám na paušál, ale na kredit) a došla jsem k závěru, že se to rovná tomu co právě na MT provolám….. tudíž 300 Kč JEN paušál bez volání Telecomu (ano dobře inzerují 90 Kč kredit, ale s velkým omezením) = můj měsíční kredit, který využiji….

Nemyslíte si, že dělá Telecom chybu? Mě osobně to dohnalo k myšlence zrušit svou pevnou telefonní linku….

Autor: blazinek.zde.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezapomeňte, že za Jupiterem stojí černá Luna, která Vám dá hodně zabrat, když se necháte opít rohlíkem. Opatrnost je nutná v úředních záležitostech nebo ve věcech, které se týkají soudů.…

Nejčtenější články