Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!

21. 12. 2001
Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!
Dnes ráno jsem při cestě do práce vzala do rukou jeden nejmenovaný deník a dočetla jsem se o tom, že Telecom plánuje opět zdražení měsíčního paušálu za pevnou linku na 299,- Kč. Přemýšlím, jestli to můžou myslet vážně.

Zrušíme své pevné telefonní linky? Telecom opět zdražuje!!!!!!!!

Dnes ráno jsem při cestě do práce vzala do rukou jeden nejmenovaný deník a dočetla jsem se o tom, že Telecom plánuje opět zdražení měsíčního paušálu za pevnou linku na 299,- Kč. Přemýšlím, jestli to můžou myslet vážně, ale asi jo, a to již od 1.2.2002, jak jsem následně zjistila na internetových stránkách.

Porovnala jsem si, kolik měsíčně provolám ze svého mobilního telefonu (telefon nemám na paušál, ale na kredit) a došla jsem k závěru, že se to rovná tomu co právě na MT provolám….. tudíž 300 Kč JEN paušál bez volání Telecomu (ano dobře inzerují 90 Kč kredit, ale s velkým omezením) = můj měsíční kredit, který využiji….

Nemyslíte si, že dělá Telecom chybu? Mě osobně to dohnalo k myšlence zrušit svou pevnou telefonní linku….

Autor: blazinek.zde.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestliže žijete v manželství, mějte se po celý týden na pozoru, protože někdo z vašich přátel může strkat nosík do záležitostí, které se ho vůbec netýkají. Nenechte nikoho, aby nakukoval…

Nejčtenější články

Články odjinud