Ztlučte malá prsa, aň jsou větší!

21. 6. 2001
Ztlučte malá prsa, aň jsou větší!
Billboard s tímto sloganem visí v Bangkoku na domě s masážním klubem. Thajská masérka tvrdí, že dokáže masírováním zvětšit ňadra.

Ztlučte malá prsa, aň jsou větší!

Billboard s tímto sloganem visí v Bangkoku na domě s masážním klubem. Thajská masérka tvrdí, že dokáže masírováním zvětšit ňadra. Během šesti dnů za 15.000,-Kč dokáže pomocí techniky staré sto let zvětšit prsa žen o 2 až 10 centimetrů.
Přesto, že cena masáže je na místní poměry opravdu vysoká, všechny klientky jsou velice spokojeny a to díky tradiční thajské masáži. Operace či hormonální zvětšení je mnohem dražší.

Slogan je mírně nadnesený, ale zaujme. Ve skutečnosti masáž trvá cca deset minut a spočívá v hnětení a maximálně pleskání některých partií. Procedura je mírně bolestivá a cílem masáže je přesunout podkožní tuk z míst, kde není potřeba, na místa, kde způsobí optické zvětšení prsou.
Masérka pak instruuje své klientky jak pokračovat. Většina z nich nepřijde ani na druhou lekci a vyžadovaný stav si udržují samy.
Masérka se považuje za chodící reklamu, neboň i sobě zvětšila prsa o 10 centimetrů a všude je ukazuje.

Otázkou této techniky je zdravotní hledisko. Lze očekávat, že hnětení prsních žláz nemusí být pro všechny ženy bez vedlejších účinků.

Nechala byste si takto zvětšit poprsí?

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokračujete v krasojízdě hloupého vtipkování na pracovišti. Kolegům se to absolutně nelíbí a nadřízenému už dochází trpělivost. Asi byste měli změnit způsob vykonávání pracovních úkolů.…

Nejčtenější články

Doporučujeme