Ztrácíte ve vztahu zájem jeden o druhého? Takhle to poznáte!

6. 12. 2017
Ztrácíte ve vztahu zájem jeden o druhého? Takhle to poznáte!
Hřebíkem do rakve vašeho vztahu může často být fakt, že nevěnujete dostatečnou pozornost jeden druhému, a tak se pomalu odcizíte. Může se tak dít velmi pomalu, takže ani neregistrujete, že se jeden druhému vzdalujete. Jak to poznáte a co s tím dělat?

Přinášíte do vztahu stres odjinud

Je dost možné, že v práci prožíváte každodenní stres, kterého máte nad hlavu. Jakmile ho ale začnete nosit domů, pro váš vztah to rozhodně nebude prospěšné. A není to jenom o tom, že si partnerovi budete stěžovat, jaká příkoří se vám v práci dějí.

Pokud totiž stres hromadíte v sobě a chodíte domů podrážděná a se špatnou náladou, hustá atmosféra se brzy projeví a bude mít vliv na všechny členy rodiny. Jak si s touto situací poradit? Najděte si něco mimo domov, co vám pomůže zbavit se stresu. Může to být například jóga, meditace nebo třeba box, každému zabírá něco jiného.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, jste jako na trní. V rodině si s nikým nerozumíte a jste spíše chladní. Je čas na relaxaci a klidné myšlenkové pochody. Pokud si nemáte doma s kým promluvit, tak se obraťte…

Nejčtenější články

Doporučujeme