Zumba Mega párty – největší taneční párty v Brně

7. 2. 2011
Zumba Mega párty – největší taneční párty v Brně
Čtyři lekce Zumby, osm TOP lektorů z Maroka, Slovenska a České republiky, kadeřnická a street dance show, vystoupení perkusionisty Eddyho Portelly a mnoho dalšího čeká návštěvníky Zumba Mega párty, která proběhne v sobotu 26. února 2011 v brněnském kampusu. Přijďte si zatančit, spálit přebytečné tuky a nasát atmosféru plnou exotických rytmů a pozitivní energie.

Zumba párty proběhne v moderních prostorách Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity, která sídlí v kampusu v Brně – Bohunicích. Na tanečníky čekají mimo lekcí Zumby a doprovodného programu také ochutnávky fitness potravin a prezentace značek pro ženy.

Všichni účastníci obdrží dárek v hodnotě 400 korun zdarma – v balíčku najdou kosmetické produkty, sportovní doplňky a volné poukázky od partnerů.

8 TOP lektorů z domova i ze zahraničí

Hlavní hvězdou Zumba Mega párty bude jeden z nejžádanějších evropských lektorů Zumby, vicemistr světa v hip hopu, úspěšný choreograf Abden Sabbar.

„Abden pochází z Maroka. V současné době žije v Belgii, kde studuje prestižní sportovní univerzitu v Bordeaux. Díky Abdenovi bude Zumba Mega párty plná exotiky a obohacená o prvky street dance,“ říká lektorka Barbora „Bunny“ Tomášková.

Abden Sabbar

Lekce povedou také slovenské hvězdy Zumby, několikanásobní mistři Slovenska a vicemistři světa v salse z roku 2009 - sourozenci Neli a Mário Kovaczovi

„Neli a Mário působí nejen jako lektoři Zumby, ale také jako choreografové – jejich choreografie plné plné energie a dynamických rytmů jste mohli vidět na slovenské televizi Markíza v pořadu Let´s Dance,“ dodává Bunny. Neli a Mária doprovodí perkusionista Eddy Portella, který spolupracoval s mnoha slovenskými umělci – například zpěvačkou Tinou.

Na Zumba Mega párty přijede také Michal Němeček – zkušený lektor Zumby, účastník mnoha Zumba maratonů a úspěšný tanečník. Michal je mistrem České republiky v salse z roku 2009 i 2010 a vicemistrem Evropy v salsa shines z roku 2010. Proslavil se jako choreograf Lucie Borhyové v taneční soutěži Bailando a taneční partner Štěpánky Hilgertové v taneční soutěži StarDance. Další lekce povedou lektoři Taneční školy Dynamic v čele s Barborou „Bunny“ Tomáškovou – vítězkou prestižní soutěže Dance Floor Attack 2009 a mnoha street dance battlů.

„V rámci doprovodného programu proběhne kadeřnická show studia Tony and Guy a street dance show,“ říká Zuzana Šebestová z Taneční školy Dynamic.

Zumba – cvičení pro každého

„Zumba zažívá boom, a právě proto jsme se rozhodli uspořádat akci, která nemá co do počtu návštěvníků v České republice obdoby,“ říká Zuzana Šebestová, hlavní organizátorka akce. Proč je vlastně Zumba tolik oblíbená?

Jde o dynamické a zábavné cvičení, při kterém jednoduše zformujete postavu, spálíte přebytečné tuky a zlepšíte vaši náladu. Neváhejte proto a kupte si i vy vstupenky na Zumba Mega párty – k dostání jsou na pokladně Taneční školy Dynamic v Brně a zakoupit je můžete také na stránkách www.tsdynamic.cz.

Soutěžit o lístky na Zumba party můžete ZDE.STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Naštěstí je vám nakloněno Slunce, jehož trigon na vaše znamení přináší ohromnou vitalitu a zvýšenou touhu po rozšiřování vědomostí a dovedností. Poznávání a studium je vaší prioritou. Je…

Nejčtenější články

Články odjinud