Komentáře k článku zpět na článek

dana 1. 8. 2019 | 17:31

Abych nezapomněla bakalářské může trvat pouze 3 roky a i když by šla v 19 na VŠ. Tak může být ve 22 vystudovaná.

dana 1. 8. 2019 | 17:29

Myslím, že je reálné, že mohla mít dostudovanou vysokou školu. Na VŠ se v té době myslím chodilo už v 18. Magisterské VŠ studium trvá 4-5 let.

Elynor 15. 7. 2019 | 08:37

K anketě - opět záleží na konkrétních podmínkách. Jaké zahraničí by to bylo, a jestli bych tam mohla mít existenci na partnerovi nezávisle. To by pro mě splňovalo leda tak Slovensko, a ještě s odřenýma ušima. V jiné evropské zemi bych se neuživila, možná tak mytím nádobí, ale na to už mají všude automatické myčky. Neumím cizí jazyky na dostatečné úrovni, a neumím nic, co by bylo použitelné mimo ČR. Odstěhovat se někam, kde se nedomluvím, a budu ekonomicky závislá na chlapovi, to bych si neriskla ani v těch 22 letech, natož dneska. O neevropských zemích ani nemluvě, ty jsou vesměs natolik odlišné, že přizpůsobit se tomu by dalo opravdu dost námahy a to bych si rozmýšlela, i kdyby mě partner mínil vyvažovat zlatem a diamantama. Jo, pokud někdo umí něco, co se dá uplatnit kdekoli na světě, umí dobře anglicky, a má dvě zdravé ruce a jasnou hlavu, proč ne, mnohé dveře jsou mu pak jistě otevřeny. Ale to už já osobně nedoženu, a upřímně ani do toho Řecka by se mi dnes nechtělo. Je to Balkán, odlišná mentalita, jinej svět, a už nejsem tak flexibilní jako před 30 lety.

Jana 15. 7. 2019 | 06:19

Tedy napadlo by mne dost věcí které by se tu mohly řešit v souvislosti s článkem.Ale že to budou zrovna kříže na modrých kopulích,tak to opravdu nechápu.

Elynor 13. 7. 2019 | 06:37

No, na těch modrých střechách na vršku "něco" je. Mohly by to být i křížky, ale kdyby to byly například antény nebo hromosvody, není to moc poznat, fotka je zaostřená na osoby, pozadí je rozmazané. A kdyby tam nebylo nic, tak já to stejně nepoznám, protože jsem tam nikdy nebyla a nevím, jestli tam něco být má nebo ne. A je mi to navíc úplně jedno K příběhu - jaké moře kam láska přenesla? To zas někdo nepochopil to přísloví. Asi. No nic, mě by spíš zajímalo, jestli se paní naučila řecky, jestli získala tamní občanství, čím se tam živí (pokud vůbec pracuje), jestli její děti znají ČR nebo sem vůbec nepřijdou, a proč nutně musela vystudovat vysokou školu, když stejně jejím plánem bylo se usadit a mít děti. Na to VŠ nepotřebovala, a mládenec nemusel rok čekat. Ostatně ani nevím, jakou školu by stihla už v těch 22 letech mít dostudovanou, jestli mám tomu příběhu věřit. Jinak samozřejmě chápu, že český Honza s patrem u rodičů nemůže konkurovat řeckému hoteliérovi, to je úplně jasné.

LucieM 12. 7. 2019 | 22:15
Rambíša 12. 7. 2019 | 18:33

Krásný příběh,fakt.Mé oči jsou ještě vlhké,jak mne to dojalo....A nejvíc se mi nelíbí,jak jsou nenápadně vyretušované kříže na těch modrých báních na ilustračním fotu...To už se řešilo myslím vloni na reklamních novinách Lidlu!

Přečtěte si také

Horoskopy

A je tady finále velice úspěšného týdne, ve kterém nelze pochybovat o výrazném profesním růstu. Jen si…

Nejčtenější články

Doporučujeme