Komentáře k článku zpět na článek

Noral 6. 3. 2020 | 16:00

Pokud je paní s manželem štastná,a je to na ní vidět,k tomu finančně dobře situovaní,to okolí neodpouští.Kor v naší republice.Přeji jí aby zůstala sama sebou,obyčejná,na nic si nezačala hrát.A bude spokojená ještě hodně dlouho.

j66 6. 3. 2020 | 13:34

Určitě není první manželkou. Tipuju to na druhou případně třetí ženu. A dost by mně zajímalo, kam se poděly předcházející manželky a jak se postaral o své děti. Spíš bych to viděla tak, že společenská vrstva manžela ji nepřijala a svoji společenskou vrstvu cíleně opustila sama. To je pak těžké, ale chtěla to, tak se s tím musí smířit. Jinak předpokládám, že původní rodina a tedy i rodina sestry běžné životní potřeby, vzdělání dětí, dovolenou a pod. je schopná zajistit. Dost dobře nevím jakou pomoc sestře nabízela. Já osobně bych v takové pozici asi nabídla např. zafinancovat vzdělání sestřiných dětí v zahraničí případně pokud by sestra měla nějaký sen nebo koníček, který je nákladný a normálně by na něj neměla. např. je ornitolog tak jí dala jako vánoční dárek pozorování ptáků na Novém Zélandě. Hlavně aby ten dárek byl od srdce a nevypadal jako almužna. Což předpokládám že se stalo. A určitě bych nic takového neplatila kamarádkám.

Rambíša 6. 3. 2020 | 11:08

Vždycky je něco za něco.Zuzana má starého, ale bohatého dědka.Asi by si podobného,ale chudého např. prodavače, ani nevšimla. Tak ale má ještě naději,že až manžel natáhne brka (muži se údajně dožívají průměrně 76 let), ona se může s rodinou a přáteli smířit a ještě si může nabrnknout mladšího,pro něhož bude zase ona "ta stará,ale bohatá" a tím pádem zajímavá!

zastudena 6. 3. 2020 | 10:06

Mno, je jí 43, muže poznala ve 30 a mají 2 dospívající děti? No, dobřeJá jsem původně chtěla napsat, že by mě zajímalo v jakém sociálním prostředí se paní pohybuje, protože já znám spoustu žen co měly nebo mají muže starší o těch cca 20 let (včetně mojí tety, maminky i mě) a nikdy s tím nikdo neměl nejmenší problém.
Nicméně jak píše Elynor, je pravda že paní se mohla začít chovat, byť podvědomě, jinak a tím rodinu a přátele odradit. To mě před tím nenapadlo.
A ještě k tou, že se těžko věří opravdové lásce, když je partner o tolik starší. Myslí, že když je muž dobře udržovaný, charismatický atd. tak na věku vůbec nezáleží. Já jsem několikrát chodila nebo se "přátelila" s muži kteří byli ode mě o 22 až nějakých 30 let. Ten jeden byl vcelku bohatej, to je pravda a nepříjemný to vážně nebylo, ale zjistila jsem to až po nějaké době. No a pak Honza. Starší o cca 26 let. Peníze ani náhodou, spíš naopak. I nějaký dluhy tam byly, pokud vím. Ale jak já ho milovala. Mít tak víc času

Elynor 5. 3. 2020 | 08:29

Hm. Nadpis je jaksi o něčem jiném než článek. Vzala si staršího muže - ale především finančně dobře zajištěného muže, a přátelům se začala sama vyhýbat, ne že ji opustili. Čili ten důvod je v tom, že se paní vdala do jiné společenské vrstvy, ani tak nejde o věk toho pána, ale že si neuvědomila, že nemůže mít všecko. Nemůže být tou obyčejnou ženskou, protože tuto roli už dávno vědomě vyměnila za něco jiného. A myslím, že už by ani nechtěla být "obyčejná" skutečně ve všech aspektech, koneckonců sama píše, jak tvrdě pracovala, aby se dostala někam trošku na výsluní. Teď to má, a zas není spokojená. Co už, no. Prostě je něco za něco. Pak je taky otázka, nakolik dávala najevo tu svou dobrou finanční zajištěnost, když to vyvolávalo u přátel sarkastické poznámky. To se taky neděje bez příčiny. Takže jedno k druhému... a co si budeme povídat, 25 let je moc. To je víc než jedna generace. To se té čisté lásce fakt těžko věří.

Přečtěte si také

Horoskopy

Když vám bude chtít partner pomoc a podpořit vaše nápady, tak se tomu nebraňte. Moc dobře ví, že nejste…

Nejčtenější články

Doporučujeme