Komentáře k článku zpět na článek

farah.farah 9. 10. 2017 | 12:36

což o to stát se to může, sle já z toho mám nějak pocit že je to takový ten vztah jako když se pacient zamiluje do psychologa.myslím že se tomu říká přenost.prostě on ji měl rád jako další dceru a ona zjevně osamělá bez chlapa v něm měla jedinýho mužskýho co se o ni zajímal a tak si do toho vložila to že ho vlastně miluje jako chlapa a on na ten zájem mladé ženy samozřejmě zaregoval. Což o to ono si hodně žen hledá muže spíše tak aby se choval otcovky stejně jako někteří muži neodrostli matkám a hledají ženy co se k nim chovají spíš jako matka než jako partnerka, ale úplně zdravé mi to nepřipadá. Tady je navíc další rovina a to že jeho rodinu zná a to velice dobře, jsou pro ní vlastně jakási druhá rodina a tohle je prostě už přes čáru...navíc jeho vztah se ženou dle všeho vůbec není špatný a tohle je pro něj podle mne spíš takové to oživení staré mízy, dělá mu dobře, že zajímá mladší ženskou.

helza 7. 10. 2017 | 08:30

Rambíša: Máš pravdu. Vlastně mi ani nedošlo, že Zuzana je v pětačtyřiceti sama a žádný perspektivní vztah nemá. Měla by si uvědomit, že tento nemá žádnou budoucnost a že její "přítel" ji zase tak moc nemiluje, jinak by to sám dávno ukončil (muži tohle dokáží lehce, když chtějí) a dal jí volnost najít si někoho, kdo ji tu budoucnost může dát. Takto ji vlastně pouze trápí a svou ženu podvádí. ..............................................................................................................................................Zuzano, žádný chlap se nerozvede, i když to slibuje, a ty zůstaneš nakonec sama.

Rambíša 6. 10. 2017 | 16:23

Myslím si,že je čas toho vztahu nechat,než se všechno dokonale po.ere! Přeci jsou k mání i jiní muži,takhle to vypadá,že paní Zuzana nic nehledala,jen se vezla,a starý pán neodolal jejím půvabům...Když bude sobecká a bude pokračovat,naštve možná nafurt dva lidi,a možná ani pán nebude nakonec šťastný!

helza 6. 10. 2017 | 15:25

Mata69: Neudsuzuj i je v žádném případě, může se to totiž stát každému a stává se to. Chybovali však v tom, že pokračovali. Vzpamatovat se měli okamžitě, uvědomit si, jaký je to průšvih a udělat všechno pro to, aby už k něčemu takovému dojít nemohlo. Teď, po třech letech to už bude mnohem těžšší a fakt nevím, co s tím a jak to dokáží zvládnout, ať se rozhodnou pro jakékoliv řešení.................. Kdysi tady byla diskuse, zda je možné přátelství muže a ženy. Já tehdy napsala, že není. Možná jsem to ale nevyjádřila dost přesně. Ano přátelství je možné, ale je třeba vědět a především uvěři tomu že právě tohle se za určitých okolností prostě stát může každému. Je třeba s tímto nebezpečím počítat a situacím, kdy by se moho něco podobného stát, se důsledně vyhýbat. Což byla první Zuzanina chyba, totiž, že s tímto rizikem nepočítala. Je totiž vůbec dobré vědět a počítat s tím, že žádný, ani dlouhodobý, zcela bezkonfliktní a skvělý vztah nikomu nezaručí, že tohle se stát nemůže. Jednak proto, aby si člověk uvědomil, že partnerství si musíme stále opečovávat, "zalévat", "pěstovat" a nenechávat ho "zplanět", jednak proto, že když se pak přes všechno přeci jenom něco "přihodí", tím, že s tím v někde hloubi duše počítáme, dokážeme to pak i ustát a nějak řešit. Máme prostě taková utajená zadní vrátka.

helza 6. 10. 2017 | 14:30

mambule: Myslím, že rozbít rodinu nechce. Z toho, co píše to tak chápu. Jenom nevím, jestli se jim to podaří navždy utajit - vlastně na jejim místě bych nevěděla co s tím.

Mata69 6. 10. 2017 | 08:06
mambule 5. 10. 2017 | 14:24

Za dobrotu na žebrotu aneb hřáli si hada na prsou. Proč chcete rozbíjet rodinu, která toho po vás tolik udělala? A navíc si uvázat na krk starého dědka? Zuzaně "se stalo", kristapána... :-o

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu prahnete po lepší pracovní pozici a samozřejmě také po zvýšení platu, ale zatím se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme