ZUZANA (45): Švagrová se mnou přestala mluvit, žárlí, že se nemají tak dobře jako my

4 komentáře

Míša
29. listopadu • 16:18

Ahoj, velice zajímavé

Jaja
17. listopadu • 12:15

Mam podobne zkusenosti,ale hlavne s kamaradkou Hanou.Kamaradily jsme spolu temer padesat let.Vztahy se vyhrotily,kdyz jsme se s manzelem vratili v duchodovem veku natrvalo domu.Nemohla to ustat a jeji manzel uz vubec ne.Dozvedeli jsme se,ze jsme zas….emigranti k vuli kterym oni zde velmi trpeli.Je lez,jako vez! Nicmene,zkratim to.Vecne me zacala napadat,slovne.Ekonomicky,politicky,ohledne rodiny,mody atd.Rozesla jsem se s ni v ten moment,kdy mi nenavistne kricela do tvare,ze se mam ted dobre a tak mi konecne doslo,ze zavist plodi nenavist.Konecne mi to doslo.Uz jsem ji nevidela a neslysela temer rok a je mi bajecne. Lituji pouze jedne veci a to,ze jsem ji neposlala nekam pred sesti lety,kdy zacala blbnout.Jaja

Karlax
16. listopadu • 21:58

Někteří lidé prostě takoví jsou, nemá cenu se s nimi otravovat. Samozřejmě ale nevíme, jestli je to jen závist nebo třeba i nějaká křivda z minulosti (např. nějaké majetkové vypořádání společného majetku apod.)

....
17. listopadu • 14:57

@Karlax: Ani ne tak křivda z minulosti,jako spíš je švagrová líná lemra. Tihle lidé,než by začali u sebe,raději obviňují ze své neschopnosti jiné. Když něco chci,jako první přemýšlím,jak si na to JÁ vydělám vlastní prací. A když tu možnost nemám ( jsou důležitější věci), tak nezávidím,prostě to nemám. Je to jednoduché a umožňuje to klidný a hezký život. Milá švagrová by měla dostat z každé strany jednu pořádnou přes ciferník a mazat do práce. Aby konečně věděla, že nic není zadarmo. A Zuzana by jí v hovoru mohla třeba popsat,kolik hodin musí dělat,aby si tu varnou konvicí mohla koupit. Ale těmhle lidem,jako je švagrová,většinou nic nevysvětlíte,to není nemoc,to je špatná povaha a výchova.

Doporučujeme

Články odjinud