Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 30. 6. 2017 | 08:42

Dnes se tady vzácně shodujeme...Paní chce nové zážitky a lásku.No tak ať hledá!, když si myslí,že to bude teprve teď na starší kolena to pravé!!! Pochopitelně to bude úžasné jen zpočátku,protože nové,a posléze nastane opět stereotyp a nuda.Paní také může najít skrz koníčky (hobby) nové přátele a přestat se zabývat až příliš svými "pseudoproblémy".

SandraN 29. 6. 2017 | 18:37

Zuzano, to není láska. Byl jen po ruce a zaujal Vás. Stejně tak by Vás zaujal trochu pohledný soused, kamarád z basketu, nový kolega. Zamilovanost, ke které dojde, jakmile se při manželské krizi objeví v dosahu někdo, kdo nám připadá blízký, je asi logická a pochopitelná. Uvědomte si, že to dopadlo, jak nejlíp mohlo. Kdyby si s Vámi začal, aby ukrátil čas, nebo kdyby si začal s každou, která k němu vejde do ordinace, co by to bylo za člověka a co by Vám do života přinesl? Jen starosti. Vemte rozum do hrsti. Nikdo netvrdí, že s manželem zůstanete na věky. Třeba se stejně rozvedete. Ale vyberte si někoho jiného. Zaprvé volného a zadruhé takového, který bude stát o Vás jako o partnerku, ne který si sVámi ukrátí nějakou tu dlouhou chvíli!

farah.farah 29. 6. 2017 | 15:51

Tentopkrá úplně nesouhlasím s ostatními komentáře nemyslím si že tohle je jednoznačný "přenos". Ten nastává spíše právě u individuálních sezení, kdy to že terapeut naslochá vxvolává pocit intimity a pacient si to pak myslně vykládá jako vzájemnou přitažlivost respektive svou samotu a touhu po tom mít s někým blízký vztah si promítá do terapeuta.............tady bych řekla že tohle nebyla tak zásadní role....z toho "jak" ho popisuje že měl drahé obleky a pěkvě voněl.......si myslím že by se do něj zakoukala i kdyby to byl kolega v práci, že tady prostě sehrály víc roly feromony a atraktivita jako taková. Což samozřejmě na výsledku nic nemění. Ono i tohle je takový druh sebeklamu..když nám někdo voní feromony taky to hned neznamená že je to pro nás ten pravý do života.....terapeut byl zjevně profík, když to hned ukončil. Pochybuji, že o ni měl nějak významný zájem, přije mi, že to už je jen taková cena útěchy že si to paní maluje že o ni měl zájem ale né takový aby opustil rodinu blá blá blá.....Každopádně to si na něm uvědomila to, co jí reálně chybí, co v tom jejich vztahu s manželem není....otázkou je jestli ještě někdy bude, to takhle přes obrčazovku člověk posoudí jen těžko. Je jí teprve 45 let, dwti už jsou z domu, má ještě hooodně let před sebou a není úplně nutné setrvat s tím, koho si vzala. neříkám že se má rozvést ale je taky potřeba uvědomit si že né vždy je správá cesta neustále se snažit držet něco po hromadě co už dávno nedrží.

helza 29. 6. 2017 | 15:22
Zebruška 29. 6. 2017 | 11:02

To není nic neobvyklého, že se žena zamiluje do svého terapeuta - psychologové můžou vyprávět... A je to vcelku pochopitelné, k terapeutovi jde člověk, který má nějaké potíže, se kterými si neví rady, do manželských poraden přichází manželky, které se necítí dobře se svým mužem, chybí jim funkční vztah, chybí jim zájem o svou osobu a najednou se objeví někdo, kdo se o ně opravdu zajímá! Kdo má pochopení, komu se můžou svěřovat a on je poslouchá a nepošle je do háje, kdo je utěšuje a podá jim kapesníček, když se rozpláčou, kdo k nim mluví mile a zkrátka vůbec jim rozumí a chce pomoct. No a jak jsou ženský tak nějak víc na city, tak stačí, aby terapeut nebyl nepohledný třesoucí se děděk a už je zamilovanost na světě. Málokdy si ta žena dostatečně uvědomuje, že být takový je práce terapeuta a že je takový i k ostatním lidem, kteří za ním přijdou. A že on by takový vůbec nemusel být, kdyby s dotyčnou začal žít jako partner, že by taky došel utahanej a umluvenej z práce a tu svou zamilovanou ženušku by najednou už neměl chuť účastně poslouchat a zpovídat, ale chtěl by normálně večeři a jít třeba na kolo. No a bylo by po lásce.... Zuzana by si měla uvědomit, že se nejspíš stala obětí dost častého klamu - a nakonec vidí i sama, že z jeho strany se nejednalo o nějakou lásku k ní. Sice si může namlouvat, jak se citům k ní bránil zuby nehty z profesionálních důvodů, ale skutečnost bude nejspíš taková, že i když mu připadala jako hezká ženská (na čemž nic není, líbit se nám může kdekdo a ještě s ním hned neplánujem vztah), tak ani na okamžik nepřemýšlel nad tím, že by měl vyměnit manželku za Zuzku a opravdu mu nezbylo nic jiného než spolupráci ukončit. Taková neopětovaná láska by mu mohla kariéru pořádně nabourat, ne-li ukončit. Takže Zuzano, zkuste to vzít trochu s nadhledem a sexy terapeuta pusťte z hlavy.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme