ZUZANA (52): Plánovala jsem nevěru a manžel nás málem načapal

ZUZANA (52): Plánovala jsem nevěru a manžel nás málem načapal

Zuzanino manželství bylo bez poskvrnky, dokud zcela nevychladl manželův zájem o sex. Zuzana se proto rozhodla najít si milence a nechybělo mnoho a udělala by něco, čeho by litovala...

Můj Jirka je hodný chlap, ale na sex ho moc neužije. Když jsem si ho brala, byl už takový, ale já doufala, že se to zlepší. Opak byl pravdou. Děti jsme sice zplodili, ale pak jako by pro něj sex přestal existovat.

Do ničeho jsem ho nenutila, ale nemohla jsem se s tím srovnat. Po čase jsem navrhla návštěvu sexuologa, ale manžel se bránil. „Jsem zdravý, proč budu chodit k doktorovi?“ ptal se mě vyčítavě.

Jenže já se chtěla milovat. Nemohla jsem se smířit s tím, že to takto bude už pořád. Jirku miluji, skvěle se stará o rodinu, nekouří ani nepije. Nemůžu mu nic vytknout, jenže takhle mě to nebaví.

Rozhodla jsem se, že si najdu milence. V noci jsem si sedla k počítači a na internetu prohledala seznamovací chaty. Objevila jsem jednoho sympatického muže, jmenoval se Martin. I on hledal „jen“ milenku.

Schůzku jsme měli v malém motýlku u dálnice. Nechtěli jsme ani jeden, aby nás někdo viděl. Na uvolnění jsme si dali sklenku vína a povídali si o životě. Bylo to milé setkání, jenže v posteli jsme neskončili, protože nám to přišlo hloupé. Domluvili jsme si ale další rande.

Pár dní nato můj manžel odjel na víkendové školení, a tak jsem navrhla, aby Martin přijel k nám domů. Nadšeně souhlasil a slíbil, že zůstane přes víkend. Nemohla jsem se dočkat, až se budeme milovat.

V pátek přijel. Usadila jsem ho do obýváku a šla jsem se ještě vykoupat. Když jsem vyšla ze dveří koupelny, stál v chodbě Jirka. „Co tu děláš? Nemáš být na školení?“ vyhrkla jsem. „Ale, hotel vyhořel, tak nás poslali domů,“ odpověděl manžel a dodal: „My máme návštěvu?“

Krve by se ve mně nedořezal. Pohotově jsem si vymyslela příběh o bratranci, který se neohlášeně zastavil. Tak jsem představila překvapeného Martina mému muži. Celý zbledl, ale hrál tu hru se mnou.

Jirka ho donutil zůstat dokonce až do neděle. Šli spolu na ryby a do hospody, večer s námi poseděl. Když jsme se po víkendu loučili, měla jsem dojem, že manželovi odjíždí nejlepší kamarád...

Ještě večer mi ale přišel email, v němž se Martin omluvil, že se se mnou už nechce scházet, protože na takové příhody nemá žaludek. Už jsem ho potom nikdy neviděla. Manželovi ale stále vrtá hlavou, proč znovu nepřijel.

Doporučujeme

Články odjinud