Zvyšte si sebevědomí krásným prádlem: 40 sexy kousků, jež sluší každé postavě!

8. 2. 2023
Období kolem Valentýna automaticky svádí k tomu, pořídit si partnerovi pro radost krásné spodní prádlo, nebo ho vyžadovat jako dárek. Pravdou ale je, že by mělo dělat radost především vám! Spodní prádlo je intimním kouskem, o kterém víte jen vy, je to vaše malé sexy tajemství. Dopřejte si ho proto klidně každý den!

I když prádlo není na první pohled vidět, protože ho zakrývají další vrstvy oblečení, dokáže se sebevědomím udělat divy. Jestli jste byla doposud zvyklá šetřit si ty dražší a svůdnější kousky na speciální chvíle, jako je třeba Valentýn, je čas to změnit. Cítit se skvěle totiž můžete každý den!

Jaké spodní prádlo obléct pod bílé oblečení? Podívejte se na video:

Máte-li dle vašeho názoru nějaké to kilo navíc, neznamená to, že by vám požitek z toho být sexy měl být odepřen, naopak. Využijte svých plných tvarů a zvolte prádlo, ve kterém vaše přednosti vyniknou. A nedostatky jako větší bříško či zadeček? Ty hravě schovají kalhotky s vysokým pasem nebo třeba svůdné body.

Donna Tess noční košile černá Donna Tess noční košile černá
nabízí 16 obchodů za ceny od 749 Kč
Srovnat ceny na Dámě

A pokud jste majitelkou spíše sportovní postavy, využijte toho. Právě vy si můžete dovolit titěrné spodní prádélko bez jakékoli podpěry, a budete vypadat skvěle. A chcete-li si přece jen alespoň opticky zvětšit dekolt, pomohou vám v tom podprsenky typu push-up nebo balconette.

Přitažlivě a krásně se navíc můžete cítit i v noci. Pomohou vám v tom saténové noční košilky zdobené krajkou, nebo sety tvořené tílkem a šortkami. Jestli vám v noci bývá zima, zkuste prodlouženou délku košile nebo saténové pyžamo, které působí tajemně a elegantně.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milé Panny, počínaje dnešním dnem se vám začne více dařit. Nebudete to mít však jednoduché, protože jste toho dost promeškaly. Jakmile spatří nadřízený nějaké výsledky, bude vás sledovat.…