Holčičí povídání o všem možném :-) Zpět k diskuzím

Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom

Povídání o našich radostech, strastech atp. Prostě mít se kde vypovídat a případně se nechat utěšit, nebo si nechat poradit. Tak takhle bych si asi tuto diskusi představovala.A témata? Naprosto bez omezení. Prostě jak už nadpis napovídá, takové holčičí povídání.

(Téma přenesené ze starých diskuzí na Dámě)

@Rozzlobená Ahoj holky, když je tu to povídání o všem možném, napadlo mě zeptat se, jaký máte názor na https://epilace-laserem.cz/depilace-rukou-laserem/ Žádnou diskuzi na toto téma jsem zde nenašla a přijde mi zbytečné zakládat novou, když tu máme tuto diskuzi :) Na jiných partiích těla si to představit dokážu, ale zrovna na rukou mi to přece jen přijde trochu zvláštní… Tak pokud se ozvete některá třeba i se zkušenostmi, bude to skvělé :)

Ahoj holky, to je fajn takový pokec :) Mám dotaz... Inkontinence... Máte s ní zkušenosti? Jako myslím po porodu... Jak na ni? Jak s ní bojovat?

Už vidím jak každému na potkání vykládám, že mám vředa na zadku, aby mi poradil co a jak. To se můžu bavit jen s kamarádkou, které věřím, že to nebude vykládat dál.

Mít se kde vypovídat, poradit se, nechat se utěšit.…… Krásný nápad. Jen šílenec by se radil a svěřoval cizím lidem na veřejné diskusi……

1