Jak na nové diskuse Zpět k diskuzím

Celkem 52 odpovědí Zobrazit jako strom

Máte dotaz k novým diskuím, chcete se vyjádřit ke zrušení starých. Pište.

Vaše Dáma.cz

Co prodal Michal Dámu,tak to stojí za starou belu.Obnovte to do puvodního stylu,a všechna děvčata Vám budou vděčná.

Hľadám, kde máte telefonický kontakt na seba, resp. odpoveď na moje otázky, čo som tu kdesi mal.

Dáma byla kdysi super. Teď to tady je celé o ničem. Který chytrák vyrobil něco takového mizerného co je teď ?

Přála bych si tu diskusi co byla za Michala . Obrázky jsme tam vkládaly a učili se pracovat s HTML bylo to zajímavější. A byly různé diskuse nemělo to chybu! Můžete to obnovit? Aspoň něco? Taky jsme se přihlašovali na Dámu! To nové mě nebaví!

No tohle je teda bída. Bez krásně přehledného bazárku (když byla dcera malá, ušetřil mi spoustu peněz), bez úžasné (léta budované) fotogalerie, bez receptů (a že jich bylo), bez diskuzí (kde byl vždycky někdo ochotný kdo poradil). Tak dobře to Michal vymyslel a nastavil a tak bezohledně jste to zmršili. Tohle už není místo pro opravdové dámy, když tu může očumovat kdokoli bez přihlášení. Jako by mi zmizel kus života, jako bych přišla o kamarádku. Články o ničem, takových je všude plno. Tohle se fakt nepovedlo. Takže vlastně nevidím žádný důvod ještě někdy na stránku Dámy kliknout.

@Evelina1 Přesně a když kupovali od Michala tak bylo řečeno,že to zůstane při starém. I mě zmizely kamarádky a diskuze které byly moje oblíbené. Mrzí mě to ,ale Dámu opouštím po 15 letech. To vůbec nemění nic na tom ,že to říkali dopředu. Prostě konec a tečka. Jejich články nečtu , drželi mě tu diskuze a kamarádky z internetu.

Po delší době jsem sem mrkla, chtěla jsem se podívat na diskuze a ani podle názvu mi to nic nenašlo, tak kde se najdou, když se jen přesunuli? 🤷‍♀️

Potřebuji vědět, jak mazat staré příspěvky?
Před nějakou dobou jsem někomu poradila s křížovkou a je to tam stále, dávno neaktuální a zbytečně zabírající místo.
Tato Dáma je chaotická a nepřehledná!!!

@Markéta Žídková Dáma byla vždy především o diskuzích. Když ji Michal prodal, šlo to s ní od 10 k 5 ale aspoň ty diskuze se zachovaly. Teď už je to o ničem, tuctový stránky. Dáma byla jedinečná právě diskuzema. Tím spravováním, stylem vkládáním příspěvků, tím že se mohlo používat HTML, tím byla odlišná a oblíbená. Nic takového jiného neexistuje a vy jste to pohřbili úplně.

Je mi moc líto, že zmizela stará diskuse. Tohle je (omlouvám se) příšerné!
Kdo si chce popovídat, diskutovat.... přijďte raději na fajn diskusní fórum: Babinet. cz

123