Jak na nové diskuse Zpět k diskuzím

Celkem 52 odpovědí Zobrazit jako strom

Máte dotaz k novým diskuím, chcete se vyjádřit ke zrušení starých. Pište.

Vaše Dáma.cz

Chci se vyjdádřit např. k jedné zrušené- přesný název si nepamatuji - vedla ji Evelyn - pojďme si poradit s počítačem - tak nějak- když jsme měla probém a něco nevěděla, teptala jsem se a Evelyn kvalifikovaně poradila- KDO MI PORADÍ TEDˇ??? Vy?? :'(

Výmluva na "finanční a technologické možnosti" je trapná, webové stránky žádné nové technologie nepotřebovaly a finanční možnosti jsou dány množstvím reklamních odkazů - které nyní s odlivem čtenářek pochopitelně ztratíte....Nejsme tak hloupé, abychom na tyhle řeči skočily. Bylo by čestnější napsat "čtenářky, vy.erte si voko, kašleme na vás".

Co jste to provedli s Dámou?? Není kam dávat obrázky, zmizely kamarádky, taková Dáma je na NIC!!!!!! Když se chci podívat na vaření nebo na další vámi nabízené diskuse, jdu na interent, je toho tam plno. Tohle je na nicc- Dámu jste zcela zničili

@Naštvaná Pani Zidkova,
mate nevdecny ukol a popravde je mi lito,ze musite neustale reagovat na nespokojene i zlostne komentare.Bohuzel pravda je,ze DAMA byla jedinecna a v tom bylo to kouzlo,proc mela takovy uspech. Vase clanky a vse byla kazdodenni soucast vsech uzivatelu,chodili si tu popovidat a precist Damu. Od smajliku po uzavrene ci otevrene skupiny,prehledy a clanky.
Asi vyckavate a cekate,ze se vse uklidni ale to se pravdepodobne nestane. Uzivatele jsou uz jinde a podporuji jine stranky. Dame dekuji za ty roky ale ten konec byl teda nestastny.

@Naštvaná Dobry den,

chápu, mrzí mě, že odcházíte. Snažili jsme se udělat maximum, co nám finanční a technologické možnosti umožnily. Ať se Vám daří.

@Marsi Dobry den,

mrzí mě, že odcházíte. Snažili jsme se udělat maximum, co nám finanční a technologické možnosti umožnily. Ať se Vám daří.

výhoda žádné přihlašování , je to nové je to jiné
možná by chtělo přidat možnost vložit obrázek , případě foto z jiné webu PHP kodu ...

Kde jsou fotografie, grafika. obrázky a podobně ????? No to jste se opravdu předvedli..... taková Dáma je horší než nic.

@Markéta Žídková Dáma bez diskuzí (otevřených i uzavřených), fotogalerií, vzkazů, kamarádek a Pekáren s diskuzemi k jednotlivým receptům už nikdy nebude tou Dámou, kterou byla. Zůstane jen obyčejný tuctový magazín, kterých je spousta.
Sbohem a šáteček.

@Markéta Žídková Takovými články, jako jsou ty na Dámě je internet přeplněný. Nevidím jediný rozumný důvod, proč bych se měla obtěžovat až sem, když jsou toho mraky už na hlavní stránce Seznamu. Sem jsem chodila zásadně na diskuse a to hlavně na tu moji oblíbenou, uzavřenou a na pekárny. Do diskusí otevřených všem anonymům bez registrace chodit nebudu. Na to nemám čas ani náladu. Dáma pro mne dnešním dnem po vice než 14 letech skoro každodenních návštěv přestala existovat!!!!!

@Markéta Žídková oznámeno dlouho dopředu je fajn,jenže pak vše pokračovalo, ani přelom měsíce nic nezměnil a tak jsme byli ukolébáni a v klidu si povídali, pak něco řešíme, odejdu do práce, vrátím se, chci si přečíst odpovědi a vše je v háji a jako naschvál nastane i výpadek FB a tak se s nikým nespojíte

Budu se opakovat, grafika je fajn, psací okno veliké, fonty taky, dobře se tu čte, že se diskuze budou vypínat, s tím jsem počítala a včas se podle toho zařídila, ale pokud nebude možnost soukromých zamčených diskuzí, tak bohužel není co řešit.

@Bala Byly jsme zde snad 15 let, vždy, když mi bylo těžko, nebo jsem měla radost jsem zde měla pár virtuálních kamarádek. Rozhodnutí zrušení toho co fungovalo považuji za zpátečnické a jsem si jistá, že to Dámě hoooodně ubere na sledovanosti. Hloupé rozhodnutí , škoda...

123